جدیدترین تلویزیون هوشمند Huawei به‌زودی معرفی خواهد شد

طبق گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که جدیدترین تلویزیون هوشمند Huawei در فروردین سال ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

شرکت Huawei مدت‌هاست که علاوه بر ساخت لپ‌تاپ و طراحی گوشی، علاقه خود را به بازار تلویزیون‌های هوشمند نیز نشان داده است و حتی سه سری متفاوت از این مدل دستگاه را برای شیوه‌های مختلف استفاده در دسترس کاربران قرار داده است. با این حال، جالب است بدانید که غول چینی دنیای تکنولوژی نام این تلویزیون‌های خود را «تلویزیون هوشمند» ندانسته و درواقع آن‌ها را «نمایشگر هوشمند» می‌خواند.

تاریخ عرضه تلویزیون هوشمند Huawei

تلویزیون هوشمند Huawei

جدیدترین نمایشگر هوشمند هواوی، طبق گزارش‌های اخیر و همچنین اعلام رسمی، در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۰ (۲۵ مارس) ابتدا در کشور چین عرضه خواهد شد. این در حالی است که درباره عرضه جهانی این دستگاه، هنوز هیچ اطلاعات جدیدی منتشر نشده و هواوی نیز اطلاعیه‌ای را بیان نکرده است.

با این وجود گرچه تاریخ انتشار این گجت بسیار نزدیک است، اما درباره مشخصات یا حتی قیمت آن هنوز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

به هر حال طی دو سال گذشته، هواوی تلاش کرده تا نمایشگرهای هوشمند خود را در سه سری پیشرفته، میان‌رده و اقتصادی عرضه کند که به ترتیب با نام‌های سری X، سری V، و سری S، شناخته می‌شوند. با این حال هدف تلویزیون هوشمند Huawei حتی در رده اقتصادی به چهار بخش تقسیم می‌شود؛ ارتباط هوشمند، تجربه اجرای چند تصویر به صورت همزمان، دسترسی به اینترنت اشیاء و در نهایت، پخش تصاویر با بهترین کیفیت ممکن است.

این در حالی است که طی سال گذشته، اگر اخبار مربوط به هواوی را دنبال کرده باشید حتما از این موضوع مطلع شده‌اید که رقابت تجارتی و تحریم‌های بین آمریکا و کشور چین، چقدر موجب افت هواوی شده است. با این وجود قوی‌ترین کمپانی چینی هنوز در حال تلاش برای بازگشتن به دوران اوج خود و گرفتن امتیاز برتر در رده جهانی است، اما چنان که به نظر می‌رسد، قصد دارد تا تمرکز خود را از روی گوشی‌های هوشمند برداشته و بیشتر روی ساخت سایر دستگاه‌ها مانند لپ‌تاپ و تلویزیون هوشمند Huawei بگذارد.

همچنین برای بهبود کیفیت گوشی‌های خود، این شرکت قصد دارد تا به کلی سیستم برنامه‌های Petal را جایگزین گوگل کند!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید