دستگاه‌های هوآوی هنگام به روزرسانی به HarmonyOS 2، تمام داده‌ها را نگه می‌دارند

 HarmonyOS 2Huawei قبلا HarmonyOS 2 را در چین معرفی کرده‌است و در اوایل امروز گزارش شد که کاربران این پلتفمرم به به ۱۰ میلیون دستگاه رسیده است. در مصاحبه با نمایندگان رسانه‌ها در چین، شرکت‌های اجرایی جزئیات مهمی در مورد روند ارتقای این سیستم عامل منتشر کرده‌اند.

HarmonyOS 2 با آزمایش A / B با کاربران فعلی که برای نسخه بتا عمومی ثبت نام کرده‌اند، در مرحله نهایی عرضه است. برخی از دستگاه‌ها هنوز در نسخه بتا داخلی هستند، اما هواوی در مورد پیشرفت سریع خوشبین است.

در صحبت از انتقال از Android به HarmonyOS باید گفت که، شما می‌توانید حتی عکس‌های خود را نگه دارید، اطلاعات ورود به سیستم را برای برنامه‌هایی مانند WeChat ، QQ و سایر سیستم عامل‌ها حفظ کنید. با این حال، هنگامی که Huawei AppGallery به فروشگاه اصلی برنامه‌ها تبدیل می‌شود، باید مراقب برنامه‌هایی باشید که به طور رسمی پشتیبانی نمی‌شوند و باید از آن برای در به روزرسانی‌های آینده استفاده کنید.

هرچند ممکن است اطلاعات مربوط به بازار چین باشد که مدت‌ها پیش سرویس‌های Google در آن ممنوع شده بود. کسانی که از گوشی‌های Huawei بسته بندی شده GMS در بازارهای خارج از کشور استفاده می‌کنند، مطمئنا برخی از برنامه‌ها در آن عملکرد جزئی خود را از دست می‌دهند یا حتی نمی‌توانند به طور کلی در HarmonyOS کار کنند.

در همین حال فهمیدیم که گوشی‌های هوشمند Honor که قبل از تقسیم نام تجاری به بازار عرضه شده‌اند، همچنان به روزرسانی می‌شوند و در نهایت گزینه به روزرسانی به HarmonyOS 2 را پیدا می‌کنند، اما مدیران Huawei هیچ جدول زمانی را اعلام نکردند.

مطلب قبلیاپل ممکن است به طور تصادفی وجود M1X MacBook Pro را تأیید کرده باشد
مطلب بعدیمشخصات فنی آنر 50 پرو در بنچمارک Antutu لو رفت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید