گزارش‌ها خبر از کاهش تولید Huawei P50 و تأخیر در تحویل آن می‌دهد

هواوی طبق سنت دیرینه خود از سری P در سه ماهه اول سال رونمایی می‌کند، اما طبق گزارش‌های اخیر، ممکن است در سال ۲۰۲۱ اینگونه نباشد. یکی از دست‌اندرکاران زنجیره تولید قطعات هواوی اعلام کرد که این بار سفارشات برای قطعات کم‌تر است و همچنین تأخیر در تأمین آن‌ها مزید بر علت شده تا بر زمان در دسترس بودن کلی دستگاه‌ها و خانواده Huawei P50 تأثیر بگذارد.

Huawei P50

خانواده Huawei P50 قرار است حداقل شامل سه گوشی باشد که شامل: نسخه پایه P50 با چیپ‌ست Kirin 9000E، مدل P50 Pro و  +P50 Pro، که هر دو دارای تراشه Kirin 9000 خواهند بود و با معماری Arm ساخته شده‌اند.

مدل‌های Huawei P50

از آنجایی که این شرکت چینی قبل از توقف کار با شرکت‌های آمریکایی محدودیت‌های مربوط به زمان داشت، شرکت زیرمجموعه تراشه آن که HiSilicon نام دارد توانسته بود تنها ۸.۸ میلیون تراشه تولید کند و با این مقدار تولید باید سری Mate 40، تلفن تاشوی  Mate X2 و تولیدات آینده P50 را نیز پوشش دهد.

با این حال، شرکت هواوی اعلام کرده عقب‌نشینی نمی‌کند و برنامه‌ای هم برای فروش تجارت تلفن‌های هوشمند خود ندارد. همچنین مدیرعامل شرکت، Ren Zhengfei، قبلاً تأیید کرده است که تیم وی مایل است در مورد موقعیت خود در جنگ تجاری ایالات متحده و چین مستقیماً با رئیس جمهور جدید آمریکا، جو بایدن، گفتگو و مذاکره کند. در انتها باید صبر کرد و دید این کارزار به چه نتیجه‌ای خواهد رسید و هواوی می‌تواند ضررهای وارد شده را جبران کند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید