هوآوی رسماً FreeBuds 5 را با صدای Hi-Res تایید شده در بریتانیا معرفی کرد

هوآوی رسماً FreeBuds 5 را با یک طراحی منحصربه‌فرد معرفی کرد. این هدفون‌های بی‌سیم، فناوری‌های جدیدی را در قالب یک پکیج بسیار جالب عرضه می‌کنند.

FreeBuds 5 حتی در ظاهر هم در دسته «هدفون‌های عادی» قرار نمی‌گیرد. این هدفون‌ها به شکل قطره آب طراحی شده‌اند، با یک گریل بلندگو که سری‌های سیلیکونی ندارد و ما را به یاد ایرپادهای اپل می‌اندازد. به گفته هوآوی، زیر گریل برای تناسب با خطوط گوش ایجاد شده است.

این طراحی به منظور ایجاد سطح بیشتری برای تماس پوست با آن است که بار روی حفره گوش کاربر را کاهش می‌دهد. نتیجه این طراحی یک هدفون بسیار سبک است و به نظر می‌رسد پس از چند لحظه چیزی را در گوش احساس نکنیم.

در بخش داخلی، اجزایی که صدای FreeBuds 5 را زنده می‌کنند، به لطف بزرگ بودن بدنه این هدفون، در اطراف آن پخش شده‌اند. هوآوی خاطرنشان کرده که بلندگو، ماژول باتری و برد مدار همگی از یکدیگر جدا هستند. این امر مانع از ایجاد نویز می‌شود و صدای خالص‌تری را به گوش کاربر می‌رساند. این شرکت همچنین خاطرنشان می‌کند که باتری آن نیز بهبود یافته و با یکبار شارژ کامل، تا ۳۰ ساعت در صورت خاموش بودن ANC شارژدهی می‌کند.

FreeBuds 5 Huawei

سیستم درایور آن از درایورهای «اولترا مغناطیسی» تشکیل شده که با در نظر گرفتن بیس موزیک تنظیم شده‌اند و می‌توانند به فرکانس بسیار پایین ۱۶ هرتز هم برسند. از طرف دیگر، زمان پاسخگویی در مقایسه با نسل قبلی FreeBuds حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است. به این صورت FreeBuds 5 با تطبیق موسیقی با شکل مجرای گوش شما، صدای سفارشی ارائه می‌دهد. این تنظیمات در لحظه انجام می‌شوند. اگر FreeBuds 5 به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند یک تجربه شنیداری عالی ایجاد کند، به‌ویژه با در نظر گرفتن گواهینامه Hi-Res Audio که به همراه آنها ارائه می‌شود. اگرچه این بدان معنا نیست که صدای آنها باورنکردنی خواهد بود، اما مطمئناً یک شروع تازه برای هوآوی محسوب می‌شود.

ANC در FreeBuds 5 به سه میکروفون نیاز دارد تا کار کند و برای اینکه یک تجربه سفارشی ایجاد کند به اطلاعات شکل کانال گوش کاربر نیاز دارد. این امر در ترکیب با الگوریتم شبکه عصبی عمیق هوآوی، یک حالت پیچیده از ANC ایجاد می‌کند.

Huawei

FreeBuds 5 هوآوی از ۱۷ آوریل با قیمت ۱۵۹ یورو از طریق فروشگاه هواوی و سایر فروشگاه‌های منتخب در بریتانیا در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید