پشتیبانی سری Mate 50 هوآوی از ارتباط ماهواره‌ای

سری Mate 50 هوآوی از ارتباط ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کنند

هوآوی به‌زودی از سری Mate 50 به عنوان نسل جدید گوشی‌های پرچم‌دار خود رونمایی خواهد کرد و تاکنون شایعات بسیاری درباره آن منتشر شد. البته به دلیل تحریم ایالات متحده نتوانسته فروش قابل توجهی پیدا کند و طی چند سال گذشته دچار چالش‌هایی شده است.

به تازگی غول فناوری چین اطلاعاتی درباره پرچم‌داران نسل بعدی خود به اشتراک گذاشته است. طبق تصویر تیزری منتشر شده، سری Mate 50 از قابلیت ارتباط ماهواره‌ای برخوردار است. این بدان معنا بوده که اگر سیم کارت آنتن دهی نداشته باشد، با این قابلیت می‌توان پیامک یا تماس اضطراری داشت. این قابلیت با پشتیبانی سیستم Beidou فراهم خواهد شد.

سری Mate 50 با یک فناوری نوین ارتباطی

سری Mate 50 هوآوی از ارتباط ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کنند

این توسعه پس از آن صورت گرفت که هوآوی حق اختراع “روش و دستگاه برای ارتباطات ماهواره‌ای” را دریافت کرد و این شرکت همچنین برای چندین پتنت دیگر مرتبط با این فناوری درخواست داده است.

هوآوی تنها شرکتی نبوده از این قابلیت بهره می‌گیرد و گفته شده اپل هم درصدد است سری آیفون 14 را با قابلیت مورد اشاره همراه سازد. اگر این دو شرکت چنین ویژگی را به کار گیرند، بدون شک شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ، شیائومی و چندی دیگر نیز دست به کار خواهند شد.

سری Mate 50 هوآوی از ارتباط ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کنند

سری Mate 50 دارای فناوری تصویربرداری XMAGE و سیستم‌عامل HarmonyOS 3.0 خود هوآوی هستند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید