هوآوی میت 50 پرو به عنوان بهترین گوشی هوشمند در بخش سلفی توسط DxOMark انتخاب شد

میت 50 پروDxOMark وب سایتی است که تجزیه و تحلیل و معیار مستقلی را برای کیفیت تصویر و ویدیو در دوربین‌ها و گوشی‌های هوشمند ارائه می‌دهد. این شرکت بیشتر به دلیل تست‌های عمیق و امتیازدهی دوربین‌ها و لنزها، با استفاده از بسیاری از روش‌های علمی و مهندسی برای ارزیابی عملکرد در طیف وسیعی از معیارها، از جمله نوردهی، رنگ، فوکوس خودکار و نویز شناخته شده است.

امتیازات و بررسی‌های DxOMark به طور گسترده به عنوان راهنمای قابل اعتماد و بی طرفی برای عملکرد دوربین‌ها و لنزها در نظر گرفته می‌شود. در نهایت، DxOMark هوآوی میت 50 پرو را به عنوان بهترین گوشی هوشمند برای سلفی معرفی کرده و امتیاز ۱۴۵ را به آن اختصاص داده است.

هوآوی میت 50 پرو برترین گوشی هوشمند در سلفی

 هوآوی میت 50 پرو توسط DxOMark به عنوان بهترین گوشی هوشمند برای سلفی معرفی شده است. وب سایت بنچمارک به گوشی هوشمند چینی ۱۴۵ امتیاز برای دوربین جلوی خود اعطا کرد، امتیازی مشابه با آیفون 14 پرو اپل. دوربین در یک بریدگی عریض دارای فاصله کانونی معادل ۱۸ میلی‌متر است و می‌تواند فیلم 4K تا ۶۰ فریم بر ثانیه یا حرکت آهسته ۱۰۸۰ پیکسل با سرعت ۲۴۰ فریم بر ثانیه ضبط کند.

هوآوی میت 50 پرو به عنوان بهترین گوشی هوشمند در بخش سلفی توسط DxOMark انتخاب شد - huawei Mate 50 pro 696x514 1DxOMark در تجزیه و تحلیل خود، دوربین جلوی میت 50 پرو را به دلیل نوردهی دقیق، محدوده دینامیکی زیاد و نمایش صحیح رنگ پوست تحسین کرد. این دوربین در عکس‌های گروهی نیز به لطف تصویر واضح افراد، عملکرد خوبی داشت. با این حال، سنسور کوچک و کاهش موثر نویز به این معنی است که جزئیات در نور کم از بین می‌رود و ویدئو با اشباع، کنتراست و مصنوعات شبح‌سازی مشکلاتی داشت.

هوآوی علیرغم عملکرد قوی خود در بخش دوربین، به دلیل تحریم‌های سخت آمریکا تقریباً از بازار بین المللی گوشی‌های هوشمند ناپدید شده است. این شرکت همچنان به تولید برخی از بهترین دوربین‌های گوشی‌های هوشمند در جهان ادامه می‌دهد، با این حال، دوربین پشتی میت 50 پرو نیز در رتبه‌بندی DxOMark جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید