گوشی هوآوی سری Mate 50 ممکن است در ماه اکتبر(مهر) وارد بازار جهانی شود!

هوآوی سری Mate 50یک گزارش جدید از یک کارشناس ارشد DSCC نشان می‌دهد که تاریخ انتشار هوآوی سری 50 Mate برای سه ماهه چهارم سال جاری برنامه‌ریزی شده است. به گفته این کارشناس، داوین نارنجو، هواوی سری Mate 50 در ماه اکتبر(مهر-آبان) معرفی و عرضه خواهد شد.

با این حال در ماه ژوئن(خرداد-تیر)، گزارش‌ها ادعا می‌کردند که شرکت هوآوی دیگر قصد ندارد پرچم‌دار دیگری را پس از سری P50، که در ماه ژوئیه(تیر-مرداد) عرضه شد، معرفی کند و گمانه‌زنی‌هایی مبتی بر عدم معرفی هواوی سری Mate شد.

تاریخ نهایی انتشار هوآوی سری Mate 50

Huawei Mate 50 Pro May Be Launched On October 21 This Year

در حال حاضر در تاریخ ۲۱ ماه اکتبر(۲۹ مهر)، شرکت هوآوی یک کنفرانس جهانی جهت معرفی و عرضه‌ در وین_اتریش برگزار کند. اگرچه این شرکت فاش نکرده که قصد دارد چه دستگاهی را در ماه اکتبر(ماه مهر) عرضه کند، اما این تصور را داشتیم که هواوی قصد دارد سری P50 را برای بازارهای جهانی خارج از چین عرضه کند.

تیزر هفته گذشته دستگاهی را نشان داد که به نظر می‌رسد P50 Pro باشد، اما این گزارش این سوال را ایجاد می‌کند که آیا می‌تواند هوآوی سری Mate 50 باشد. با بازرسی دقیق‌تر، نقطه ضعف دوربین این تیزر منتشر شده، دکمه تنظیم صدا است که با سری P50 مطابقت ندارد و ما را بر این باور می‌رساند که ممکن است این یک گوشی جدید باشد.

صرف نظر از اینکه هوآوی سری Mate 50 وارد می‌شود یا نه، در دسترس بودن سری جدید Mate است که ممکن است تعداد بسیار محدودی باشد. در حال حاضر ما نمی‌دانیم کدام گزارش ها را باید باور کنیم، ما فقط می‌توانیم تا ۲۱ اکتبر(۲۹ مهر) منتظر بمانیم تا ببینیم هواوی چه برنامه‌ای در بازارهای جهانی دارد.
هوآوی سری Mate 50

اطلاعات زیادی درباره خصوصیات ظاهری و طراحی سری Mate در خارج از این تیزر اخیر در دسترس نیست، اما ما انتظار داریم که شاهد تنظیمات دوربین مشابه یا بهتر از سری Huawei P50 باشیم. این امکان برای تراشه‌های کوالکام نیز وجود دارد، زیرا هواوی موفق به عرضه مدل وانیلی P50 با Snapdragon 888 شده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید