هوآوی به دنبال دور زدن تحریم‌های تجاری آمریکا برای فروش محصولات خود است!

هوآوی به دنبال دور زدن تحریم‌های تجاری آمریکا برای فروش محصولات خود است!بر اساس گزارش جدیدی از بلومبرگ، هوآوی به دنبال صدور مجوز برخی از طراحی‌های گوشی‌های هوشمند خود به شرکت‌های شخص ثالث است تا تحریم‌های تجاری آمریکا را دور بزند.

یکی از شرکت‌های مورد گمانه‌زنی، Xnova (شرکت لوازم پستی و مخابراتی چین (PTAC)) است و شرکت شخص ثالث دیگر، شرکت TD Tech Ltd، سازنده تجهیزات مخابراتی است که گمانه زنی می‌شود مورد هدف هوآوی باشد. شرکت واحد Xnova PTAC در حال حاضر گوشی‌های سری Nova هوآوی را در پلتفرم آنلاین خود می‌فروشد.

گوشی تاشو آنر Magic X اواخر سال 2021 معرفی می شودهوآوی با اعطای مجوز طرح‌های خود به شرکت‌های شخص ثالث، می‌تواند اجزایی مانند چیپست‌های TSMC و مودم‌های 5G لازم برای گوشی‌های هوشمند خود را جمع‌آوری کند. این حرکت همچنین می‌تواند به بازگرداندن خدمات Google Mobile به دستگاه‌های هواوی کمک کند.

مجوز تراشه‌های خودکار تحت این راه‌حل، هواوی گوشی‌هایی را که نمی‌تواند با نام تجاری خود به علت تحریم‌های تجاری آمریکا بفروشد، شرکت‌های شخص ثالث فوق، دستگاه‌های توسعه‌یافته هوآوی را با نام تجاری خود می‌فروشند. هواوی هیچ بیانیه رسمی در رابطه با این گمانه‌زنی‌ها صادر نکرده است.

هوآوی به دنبال دور زدن تحریم‌های تجاری آمریکا برای فروش محصولات خود است! - Huawei P50 Pro Ripple Blue

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید