هدفون Freebuds Pro 2 هوآوی با درایورهای دوگانه و مقاومت IP54 معرفی شد

هدفون Freebuds Pro 2 هوآوی با درایورهای دوگانه و مقاومت IP54 معرفی شدهوآوی اوایل امروز در صفحه توییتر خود تصاویری از هدفون Freebuds Pro 2 به نمایش گذاشت و تنها چند ساعت بعد، جدیدترین پرچم‌دار پوشیدنی‌های صوتی در رویدادی برای رسانه‌های اروپای مرکزی و شرقی معرفی شد. هدفون‌های جدید TWS دارای درایور دوگانه، سه میکروفون برای کاهش نویز ۴۷ دسی بل و عمر باتری بسیار طولانی هستند.

ویژگی‌های کلیدی هدفون Freebuds Pro 2

هدفون Freebuds Pro 2 هوآوی با درایورهای دوگانه و مقاومت IP54 معرفی شد - gsmarena 002 ۱سیستم صدای Hi-Res Dual Sound قطعاً یکی از ویژگی‌هایی است که این هدفون را به پرفروش‌ترین پوشیدنی‌ها تبدیل می‌کند؛ این سیستم از بزرگ‌ترین محدوده فرکانس هدفون‌های هوآوی پشتیبانی می‌کند که از ۱۴ هرتز تا ۴۸ هزار هرتز می‌رسد. هوآوی همچنین یک اکولایزر تطبیقی ​​ارائه کرده است که می‌تواند صدا را تغییر دهد تا در همه حالات عالی به نظر برسد.

از نظر حذف نویز فعال، هدفون Freebuds Pro صدای اطراف را تا ۴۰ دسی بل کاهش می‌داد و اکنون هدفون Freebuds Pro 2 ادعا می‌کند نویز فعال به ۴۷ دسی بل کاهش یافته است که این ادعا از طریق یک آرایه سه میکروفون ( ۲ میکروفون در FreeBuds Pro) به دست می‌آید.

هدفون Freebuds Pro 2 هوآوی با درایورهای دوگانه و مقاومت IP54 معرفی شد - ۲۳۴۳۱۵ scaledهدفون Freebuds Pro 2، مانند بسیاری از هدفون‌ها، می‌تواند صداهای بیرون را دریافت کند و در حین تماس از دریافت صداهای مزاحم جلوگیری کند. همچنین به لطف همکاری با Devialet، صدا نیز عالی به نظر می‌رسد.

هوآوی ظرفیت باتری را در زمان عرضه فاش نکرد اما قول داده بود تا ۳۰ ساعت عمر باتری را فرآهم کند. گفته می‌شود با یک بار شارژ تا ۴ ساعت با ANC روشن و ۶.۵ ساعت با حذف نویز غیر فعال دوام می‌آورد. هدفون‌ها همچنین دارای IP54 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار هستند، درست چیزی که پیشینیان گواهینامه‌ای برای آن دریافت نکرده بودند.

هدفون Freebuds Pro 2 هوآوی با درایورهای دوگانه و مقاومت IP54 معرفی شد - ۲۳۴۳۳۴ scaledهدفون Freebuds Pro 2 را می‌توان در برخی بازارها با قیمتی معادل ۲۰۰ یورو در رنگ‌های آبی نقره‌ای، نقره‌ای فراست (که در واقع مشکی است) و سفید سرامیکی پیدا کرد. هوآوی معمولاً با هر خرید از فروشگاه خود یک یا دو هدیه می‌دهد و این بار برخی از کاربران می‌توانند Band 7 را به صورت رایگان دریافت کنند.

اگر مشتریان تا قبل از ۱۰ جولای (۱۹ تیر) سفارش خود را ثبت کنند، این هدیه را دریافت خواهند کرد و زمان دقیق ارسال‌ از ۱۱ جولای (۲٠ تیر) آغاز خواهد شد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید