Huawei EMUI 12 طعم HarmonyOS 2.0 را برای گوشی‌های اندرویدی به ارمغان می‌آورد

Huawei EMUI 12علیرغم همه مشکلات، هواوی همچنان به تولید گوشی‌های هوشمند خود ادامه می‌دهد و اکوسیستم جدید گوشی همراه خود را بدون گوگل به مشتریان ارائه می‌دهد. متأسفانه، این اکوسیستم که توسط HarmonyOS 2.0 برای گوشی‌های هوشمند در دسترس است، تا کنون فقط به ده دستگاه در چین محدود شده است. این تنها بخش کوچکی از تعداد گوشی‌هایی است که قبلا این اکوسیستم را داشته است. راه حل توقف آن این است که از طریق ارتقاء Huawei EMUI 12 جدید که به زودی ارائه می‌شود، نگاهی اجمالی به HarmonyOS در گوشی‌های هوشمند بیاندازد.

Huawei EMUI 12 brings a taste of HarmonyOS 2.0 to Android phones

Huawei EMUI 12 تجربه سفارشی هواوی است که بر روی اندروید ساخته شده و خواهد بود. با دور شدن از اندروید، نقشی که این پوسته ایفا می‌کند، اهمیت کمتری یافته است. با این اوصاف، هوآوی تعهد دارد به پشتیبانی از گوشی‌های اندرویدی موجود خود ادامه دهد و مطمئنا اطمینان می‌دهد که هنوز از این گوشی‌ها چشم پوشی نکرده است.

جای تعجب نیست که Huawei EMUI 12 به طور قابل توجهی از زیبایی اصلی اندروید فاصله می‌گیرد و با HarmonyOS 2.0 به سازگاری بصری متمایل می‌شود. احتمالا مقایسه این زیبایی با iOS ، چندان دشوار نیست، به ویژه با یک زبان طراحی مینیمالیستی سبک. حتی کنترل پنل به نظر می‌رسد، اشاره‌ای به تابلوی قدیمی iOS دارد که می‌توانید با کشیدن انگشت خود از هر صفحه‌ای به آن منتقل شوید.

البته ویژگی‌های کاربردی‌تری وجود دارد، برای آنهایی که گوشی‌های هواوی را به اکوسیستم دستگاه این شرکت نزدیک می‌کنند وجود دارد. به عنوان مثال، دکمه‌های جدید MatePad و MateBook به شما امکان می‌دهد از برخی دستگاه‌ها به برخی ویژگی‌های گوشی دسترسی داشته باشید. سیستم فایل توزیع شده جدید همچنین نوید دسترسی سریع بی‌سیم به فایل‌های گوشی شما از طریق لپ تاپ Huawei MateBook را می‌دهد.

Huawei EMUI 12 طعم HarmonyOS 2.0 را برای گوشی‌های اندرویدی به ارمغان می‌آورد - huawei emui 12 2

این موضوع احتمالا برای صاحبان گوشی‌های Huawei که می‌ترسیدند با توجه به فشار HarmonyOS رها شده باشند، یک خبر هیجان انگیز است. با این اوصاف، هواوی هنوز مشخص نکرده است که Huawei EMUI 12 چه زمانی عرضه می‌شود و برای چه گوشی‌هایی عرضه می‌شود، هرچند که به احتمال زیاد در اختیار گوشی‌های جهانی قرار می‌گیرد که به هر حال از HarmonyOS 2.0 استفاده نمی‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید