مجوز تراشه‌های خودرو توسط هواوی از ایالات متحده دریافت می‌شود

مجوز تراشه‌های خودرودر دو سال گذشته، تجارت پررونق هوآوی بدترین وضعیت را پیدا کرده است. وقتی ایالات متحده این شرکت چینی را در فهرست تحریم خود قرار داد، عملا این شرکت را از تجارت با شرکت‌های مستقر در آمریکا منع کرد. با توجه به اینکه تجارت گوشی‌های هوشمند و چیپست برای این شرکت تقریبا وجود ندارد، این غول چینی تمرکز خود را روی مشاغل دیگر از جمله رایانه شخصی و مجوز تراشه‌های خودرو قرار داده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که هواوی بالاخره یک خبر خوب دیرهنگام درباره دریافت می‌کند.

Huawei Logo MWC 2019

مجوز تراشه‌های خودرو

گزارش جدیدی از رویترز نشان می‌دهد که ایالات متحده مجوز تراشه‌های خودرو با مبلغ صدها میلیون دلار را برای Huawei Technologies تایدد کرده است. این مجوز برای خرید تراشه برای تجارت رو به رشد قطعات خودرو است.

قابل توجه است که تراشه‌های خودرو پیچیده در نظر گرفته نمی‌شوند، بنابراین این امر باعث می‌شود تا مجوز تأییدیه کاهش یابد. شخصی که از مجوز مطلع است ادعا می‌کند که این شرکت برای تراشه‌های خودروهایی که ممکن است اجزای دیگری با قابلیت 5G داشته باشند، تأیید می‌شود.

Huawei teases alpha S intelligent luxury electric car, launch set -  i-Micronews

همانطور که اشاره شد، هواوی به توسعه قطعات خودروهای برقی علاقه‌مند شده است که به عنوان بزرگترین مورد بعدی در فناوری شناخته می‌شود. در اوایل سال جاری، شرکت مستقر در چین سیستم رانندگی خودکار ADS را معرفی کرد که اولین بار در BAIC Arcfox Alpha S. به نمایش درآمد. این خودرو اولین خودروی برقی هوشمند مجهز به سیستم خودرو لیدار هواوی و اولین مدل مجهز به سیستم عامل Huawei Harmony است.

در حالی که هواوی در مورد تأیید مجوز تراشه‌های خودرو اظهار نظر نکرده است، سخنگوی این شرکت گفته که این شرکت خود را به عنوان ارائه دهنده قطعات جدید برای وسایل نقلیه هوشمند با هدف کمک به تولید کنندگان خودرو (سازندگان) در ساخت وسایل نقلیه بهتر قرار معرفی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید