هوآوی از عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS خود رونمایی کرد!

هوآوی از عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS خود رونمایی کرد

هوآوی به تازگی از عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS خود رونمایی کرده، عینکی منحصربفرد که می‌توان قاب آن را در صورت تمایل تغییر داد.

این عینک یک اکسسوری کامل محسوب شده و بخشی از برنامه Design for Huawei هم تلقی شده و قاب‌های زیبایی برای آن طراحی شد. به گفته شرکت چینی این عینک با یک بار شارژ ۱۶ ساعتی را دوام خواهد آورد. گذشته از آن اگر ۸۰ دقیقه شارژ شود، می‌تواند ۸۰ دقیقه مورد استفاده قرار گیرد.

گذشته از آن باید به قابلیت شارژ بی سیم اشاره کرد و در جلو و پشت قابلیت شارژ دارد. با داشتن استاندارد ضدآب IPX4 در هنگام هوای بارانی و همچنین ورزش قابل استفاده است. یکی از ویژگی برجسته عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS هوآوی، اسپیکر ۱۲۸ میلی‌متری با صدای فراگیر و استریو است.

عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS شیک و کارآمد

هوآوی از عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS خود رونمایی کرد

همچنین با قابلیت کاهش صدا پیرامون هم همراه است. ناگفته نماند عینک دارای میکروفون دوگانه بوده و در صورت صدا بالا محیط، آن را دفع کرده و شما می‌توانید صدا اسپیکر را به راحتی بشنوید. شایان ذکر است که عینک هوشمند مبتنی بر HarmonyOS هوآوی قابلیت برقراری تماس را به دنبال دارد.

در بخش دیگر عینک هوشمند هوآوی از فناوری پخش هوشمند در تمام شرایط آب و هوایی پشتیبانی می‌کند. زمانی که از این گجت استفاده می‌کنید، حسگرهای شتاب‌سنج و ژیروسکوپ در عینک فعال می‌شوند و محصول به طور خودکار پیش‌بینی آب و هوا و برنامه‌های روز شما را نشان می‌دهد. در عین حال، این عینک می‌تواند به‌طور هوشمند اطلاعاتی را در اپ‌های سیستم و سایر اپ‌های ثالث برای شما پخش کند. برای مثال پیام‌های اپ‌های مختلف مثل وی‌چت، اطلاعاتی مانند یادآوری سفر، ساعت پرواز، یادآوری برنامه‌های شما و بسیاری از اطلاعات را به شما نشان می‌دهد.

گفتنی بوده که هوآوی در عینک هوشمند برای سلامتی مخاطب هم برنامه تدارک دید. این گجت پوشیدنی جدید مجهز به حسگر دقیقی بوده که با توجه به تغییرات در وضعیت سر کاربر، فعالیت‌های مختلف را کنترل و به آن‌ها یادآوری می‌کنند. علاوه بر ارائه جزئیات مربوط به سلامتی، این دستگاه می‌تواند وضعیت ستون فقرات را تجزیه و تحلیل کرده و به کاربر دهد، بنابراین هرگونه مشکل تشخیص داده خواهد شد.

پیرامون قیمت نسخه طبی ۱۶۹۹ یوان و نسخه آفتابی نیز ۱۸۹۹ یوان قیمت دارد و سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید