اولین مانیتور هواوی در کشور انگلیس عرضه شد

مانیتور هواوی اولین صفحه نمایش برای رایانه‌های شخصی ساخته این شرکت چینی خواهد بود که در کشور انگلیس عرضه می‌شود. با گیگ‌تک همراه باشید.

این نمایشگر IPS که سایزی ۲۳.۸ اینچی دارد، وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را برای کاربر ارائه خواهد داد و تا ۱۷۸ درجه تصاویر محتوا را نشان می‌دهد. همچنین یکی از بهترین ویژگی‌های این نمایشگر خم شدن عمودی آن است که تا ۲۲ درجه برای دید بهتر قابل تنظیم خواهد بود.

مانیتور هواوی

مانیتور هواوی

برای اتصال مانیتور هواوی به سیستم رایانه شخصی (یا هر دستگاه دیگر) می‌توانید از دو پورت VGA یا HDMI استفاده کنید که در کنار یک پورت برق DC، پشت دستگاه پیدا می‌شوند. سایز نمایشگر نیز در ابعاد کلی ۵۳۸.۵ در ۴۲۵ در ۱۷۰ خواهد بود که وزن آن را به ۴.۰۵ کیلوگرم خواهند رساند. به علاوه، از نظر رنگبندی متاسفانه تنها رنگ مشکی این مانیتور برای خرید در دسترس کاربران قرار دارد.

مانیتور هواوی

خرید این نمایشگر در کشور انگلیس از تاریخ ۲۵ فروردین (۱۴ آوریل) شروع شده و پیش‌فروش آن از هم‌اکنون تا ۲۴ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که اولین مانیتور هواوی با قیمت ۱۴۹ یورو به فروش رسیده و کاربرانی که آن را پیش‌خرید کنند، ۳۰ یورو در کنار یک MateDock 2 تخفیف خواهند گرفت. این محصول در سایر کشورهای اروپا نیز به قیمت ۱۵۹ یورو در آینده به فروش رسیده و در کشورهای تایلند، فیلیپین و مالزی نیز به فروش خواهد رسید.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید