گوشی پرچم‌دار HTC در تاریخ 7 تیر معرفی خواهد شد

گوشی پرچم‌دار HTC در تاریخ 7 تیر معرفی خواهد شد

اچ تی سی یکی از معدود سازندگان گوشی است که پیش از این به فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال پرداخته بود. اگرچه عملکرد خاصی روی گوشی‌های هوشمند مبتنی بر بلاک‌چین اچ‌تی‌سی همچون Exodus 1 و 2 مشاهده نکردیم، به نظر رسیده که این شرکت تایوانی قصد دارد بزودی محصولی جدید معرفی کند. به نوعی گوشی پرچم‌دار HTC در آینده نزدیک از راه خواهد رسید.

اوایل سال جاری، اچ‌تی‌سی برنامه‌های خود را برای عرضه یک گوشی پرچم‌دار دیگر با تمرکز بر متاورس، یک کلمه جادویی در زمان معرفی، فاش کرد. دنیای متاورس را فیسبوک مطرح ساخته و باید آن را زمینه‌ای ناپایدار از نگاه کارشناسان تلقی کرد.

برخلاف گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین، پرچمدار آینده به شدت بر اساس شایعات VR و واقعیت افزوده خواهد بود، اما جدا از آن، هیچ چیز در مورد دستگاه مشخص نیست. پرچمدار متاورس محور باید در ماه آوریل رونمایی می‌شد، اما HTC تصمیم گرفت آن را برای تاریخ بعدی به تعویق بیاندازد.

گوشی پرچم‌دار HTC در نزدیکی رونمایی

گوشی پرچم‌دار HTC در تاریخ 7 تیر معرفی خواهد شد

امروز، شرکت تایوانی تایید کرد که اسمارت‌فون رده بالای HTC Viverse به‌طور رسمی در ۲۸ ژوئن یا همان ۷ تیر معرفی می‌شود. این اولین پرچمدار این شرکت پس از HTC U12+ است که چهار سال پیش عرضه شد.

با توجه به تجربه گسترده HTC در فناوری وی آر، HTC Viverse ممکن است دستگاه جالبی باشد، بسیار جذاب‌تر از Exodus 1 و Exodus 2 که بر روی بلاک هاین متمرکز شده است. خبر بد این بوده که اگر HTC Viverse به اندازه کافی موفق نباشد، ممکن است شاهد عرضه HTC Viverse در سایر نقاط نباشیم. در حال حاضر، این گوشی از طریق اپراتورهای محلی مانند Chunghwa Telecom، FarEasTone و Taiwan Mobile در دسترس خواهد بود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید