چگونه رویداد Spring Loaded اپل را به صورت زنده تماشا کنیم

رویداد Spring Loaded

اپل اولین رویداد محصولات خود را در سال ۲۰۲۱فردا برگزار خواهد کرد. این رویداد Spring Loaded لقب گرفته‌است و انتظار می‌رود 2021 iPad Pro ، قلم جدید اپل و حتی AirTags را در این رویداد معرفی شود. از آنجا که جهان هنوز در میانه یک بیماری همه‌گیری است، اپل به صورت مستقیم جریان این رویداد را پخش می‌کند. در این مقاله نحوه تماشای این رویداد به صورت زنده را برای شما آروده‌ایم. اگر دوست دارید بدانید در رویداد Spring Loaded باید انتظار چه محصولاتی را داشته‌باشیم، این مقاله ما نیز شاید برای شما جالب باشد.

جدا از iPad Pro جدید، شایعه شده که اپل iMac های جدیدی را در این رویداد معرفی خواهدکرد که توسط تراشه سری M ساخته خواهدشد. اگر به هر محصولی که اپل از آن رونمایی می‌کند علاقه دارید و می خواهید رویداد Spring Loaded را به صورت مستقیم تماشا کنید، در این مقاله با ما همراه باشید.

زمان شروع رویداد Spring Loaded اپل

رویداد Spring Loaded اپل قرار است از ۱۰:۰۰ صبح به وقت PDT در تاریخ ۳۱ فروردین آغاز شود. این رویداد از اپل پارک به صورت مستقیم پخش می‌شود.

چگونه تماشا کنیم؟

بهترین راه برای تماشای رویداد Spring Loaded اپل مشاهده آن در YouTube است زیرا بدون هیچ مشکلی در همه سیستم عامل‌ها و دستگاه‌های اصلی کار خواهد کرد. لیست پخش مستقیم اپل برای رویداد Spring Loaded از قبل در صفحه YouTube آن به صورت مستقیم پخش شده‌است. می توانید از عملکرد ((تنظیم یادآوری)) برای یادآوری  قبل از شروع استفاده کنید. از اینجا وارد این لینک یوتیوب شوید.

در صورتی که نمی‌خواهید از YouTube استفاده کنید، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید.

ویندوز ۱۰

کاربران ویندوز همچنین می‌توانند به صورت رسمی رویداد Spring Loaded را در رایانه شخصی خود به صورت زنده مشاهده کنند. اما یک محدودیت در این زمینه وجود دارد. فقط در مرورگر Microsoft Edge که همراه ویندوز ۱۰ ارائه می‌شود، می‌توانید این کار را انجام دهید.

اگر در ویندوز ۱۰ هستید، Microsoft Edge را باز کنید و به این URL زیر بروید.

تلویزیون اپل

اگر تلویزیون Apple دارید، می‌توانید از برنامه Events در بخش پخش استریم استفاده کنید و رویداد فردا را به صورت زنده ببینید. کافی است به دسته Watch Now بروید و رویداد Spring Loaded را از لیست انتخاب کنید.

iPad ، iPhone یا iPod touch

می‌توانید به صفحه live stream اپل بروید تا رویداد Spring Loaded فردا به صورت زنده مشاهده کنید. با این حال، مطمئن شوید که iPhone شما از iOS 10 یا نسخه جدیدتر استفاده می‌کند.

Mac

شما همیشه می‌توانید با مک خود به صفحه live stream اپل در Safari بروید تا جریان زنده رویداد را مشاهده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید