نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios )

نحوه بازی Fortnite در اندروید و iOSاخیراً Fornite به دلیل برخی تخلفات از اپ استور و گوگل پلی استور محروم شده است. با این حال، هنوز هم گیمرهایی وجود دارند که می‌خواهند آن را روی موبایل بازی کنند. برای یادگیری نحوه بازی Fortnite در موبایل، روش‌ها و مراحل زیر را بررسی کنید و نکته جالب توجه این است که در حال حاضر راه‌هایی برای اجرای یک بازی رایانه شخصی در تلفن وجود دارد.

در این مقاله نحوه بازی Fortnite در تلفن همراه به دو صورت گفته شده، یک روش مخصوص اندروید و یک روش برای iOS ویژه آیفون و آیپد.

 

نحوه بازی Fortnite در اندروید

نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios ) - fortnite for android.jpgدر واقع راه‌های بسیار زیادی برای نحوه بازی Fortnite در اندروید وجود دارد. یکی از این موارد، دریافت و دانلود فایل APK فورتنایت از وب‌سایت رسمی آن و نصب آن بر روی گوشی اندرویدی خود است. این بهترین راه برای دریافت بازی و اجرای آن بر روی گوشی اندرویدی بدون دانلود آن از فروشگاه گوگل پلی است. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به وب‌سایت رسمی آن بروید و فایل APK را در رایانه خود دانلود کنید.نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios ) - download for android.jpg
  • پس از دانلود، فایل را به گوشی اندرویدی خود منتقل کرده و نصب کنید. اکنون می‌توانید Fortnite را در گوشی اندرویدی خود بازی کنید.

نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios ) - transfer fortnite android.jpgعلاوه بر این، در اینجا یک راه جایگزین نیز وجود دارد. می‌توانید اپلیکیشن Epic Games را دانلود کرده و Fortnite Battle Royale را از آنجا دریافت کنید که در واقع برای دستگاه اندرویدی شما ایمن‌تر خواهد بود.

༺༻

نحوه بازی Fortnite در iOS

نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios ) - fortnite for iphone.jpgبرای کاربران آیفون یا آیپد، می‌توانید فورتنایت را در iOS با کمک ابزار انعکاس صفحه‌نمایش بازی کنید. یکی از بهترین ابزارهای انعکاس صفحه‌نمایش که می‌تواند به شما کمک کند، ApowerMirror است. این ابزار شگفت‌انگیز به شما امکان می‌دهد گوشی خود را به صفحه‌نمایش رایانه شخصی خود و بالعکس ارسال کنید. بنابراین، ادامه بازی Fortnite در iPhone یا iPad می‌تواند کمک بزرگی به شما باشد. فقط مراحل ساده زیر را دنبال کنید و شروع به بازی کنید:

  • ابزار ApowerMirror را در رایانه شخصی و دستگاه iOS خود بارگیری کنید. سپس آن را راه‌اندازی کنید.
  • در تلفن خود، روی نماد Mirror ضربه بزنید، سپس دستگاه شما را به طور خودکار شناسایی می‌کند. روی نام رایانه شخصی خود ضربه بزنید و Mirror PC to Phone را انتخاب کنید.نحوه بازی Fortnite به 2 صورت ( اندروید و ios ) - fortnite ios step.jpg
  • در نهایت، بازی Fortnite را در رایانه شخصی خود شروع کنید و بعد از آن بازی را در آیفون ادامه دهید.

༺༻

جمع‌بندی: 

اکنون یافتن راه مناسبی برای دریافت فورتنایت در اندروید و iOS دشوار نیست. خوشبختانه، این روش‌ها هنوز در دسترس هستند و می‌توان به صورت رایگان از آن‌ها استفاده کرد. اگر عادت به استفاده از روش اول را ندارید، می‌توانید از ApowerMirror برای بازی Fortnite در گوشی اندرویدی خود نیز استفاده کنید که باعث جذاب‌تر شدن گیم‌پلی بازی می‌شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید