reactionها در WhatsApp برای iOS چگونه کار خواهند کرد

WhatsApp for iPad and Mac in the works

تقریباً دو هفته از زمانی که WABetainfo توانست دریابد که reactionها در WhatsAp در حال بهبود است می‌گذرد و اکنون نگاهی دقیق‌تری به آن داریم.
در حال حاضر، reactionها در WhatsApp هنوز در حال توسعه است، بنابراین حتی آزمایش کنندگان بتا عمومی نمی‌توانند آن را در حال حاضر امتحان کنند. به گفته WABetaInfo ، متفاوت از نحوه عملکرد واکنش iMessage، رویکرد، در اینجا مشابه آنچه اینستاگرام انجام داده، خواهد بود، بنابراین می‌توان از هر گونه ایموجی برای واکنش به پیام استفاده کرد.
یکی دیگر از اطلاعات مهم این است که reactionها در WhatsApp ناشناس نیستند، بنابراین در چت گروهی، مردم می‌دانند چه کسی با چه ایموجی واکنش نشان داده است. در تصویر زیر می‌توانید هفت واکنش یا reactionها در WhatsApp را مشاهده کنید و احتمالا اولین یا جدیدترین واکنش‌ها ابتدا ظاهر می‌شوند.
reactionها در WhatsApp برای iOS چگونه کار خواهند کرد - whatsapp reactions 9to5mac
WABetaInfo می‌گوید این ویژگی برای دستگاه‌های iOS و Android در حال آزمایش است. در یک پست توییتری، وبلاگ همچنین تصریح می‌کند که یک پیام می‌تواند بی نهایت واکنش داشته باشد اما اگر بیش از ۹۹۹ واکنش داشته باشید، ۹۹۹+ را خواهید دید.
reactionها در WhatsApp
 در چند هفته گذشته، WhatsApp روی پشتیبانی از چند دستگاه ۲.۰ کار می‌کند، که برنامه‌ای برای iPad را به ارمغان می‌آورد و به کاربران امکان می‌دهد حتی بدون اتصال به اینترنت با گوشی‌های خود یا با خاموش بودن آن به برنامه متصل شوند.
این شرکت همچنین آزمایش بتای عمومی خود را برای WhatsApp for Desktop راه اندازی کرد. در حال حاضر، آخرین به روز رسانی یک تجربه پیام صوتی دوباره طراحی شده را به ارمغان می‌آورد که در آن شما می‌توانید شکل موج را هنگام صحبت مشاهده کنید و سپس قبل از ارسال، پیام را گوش دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید