قیمت آیفون 14 چقدر است؟

قیمت آیفون 14 چقدر است؟ جدیدترین نسخه آیفون اپل مدتی است که برای خرید در دسترس قرار گرفته است و برخی از افراد اکنون به دنبال خرید آن هستند. آیفون 14 پیشرفته‌ترین گوشی هوشمندی است که اپل تا به حال ساخته است و به لطف جزیره دینامیک آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس، در مقایسه با سایر گوشی‌های هوشمند اپل، منحصر به فرد است.

فهرست: 
  • قیمت آیفون 14 چقدر است؟ 
  • قیمت آیفون 14 پلاس چقدر است؟ 
  • قیمت آیفون 14 پرو چقدر است؟ 
  • قیمت آیفون 14 پرو مکس چقدر است؟ 

از آنجایی که چهار دستگاه مجزا در خط آیفون 14 وجود دارد و در هر گوشی چندین گزینه سخت افزاری وجود دارد، درک اینکه چقدر هزینه هر آیفون می تواند کمی چالش برانگیز باشد. این چیز خوبی است که اپل گزینه‌های مختلفی را برای مردم ارائه می‌کند تا گوشی‌هایی را خریداری کنند که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارد، اما در نتیجه، کمی سردرگمی در مورد نسخه‌های مختلف وجود دارد.

توجه به این نکته مهم است که قیمت‌های ذکر شده در زیر قیمت‌های کامل خرده‌فروشی هستند و پاداش‌های فروش یا معامله را در نظر نمی‌گیرند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد قیمت هر دستگاه در خط آیفون 14 بدانید.

قیمت آیفون 14 چقدر است؟ 

بسته به میزان فضای ذخیره‌سازی داخلی که می‌خواهید، برای انتخاب آیفون 14 پایه سه گزینه وجود دارد. آیفون 14 با ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت به ترتیب با قیمت‌های ۷۹۹، ۸۹۹ و ۱۰۹۹ دلار عرضه می‌شود. در حالی که مدل ۱۲۸ گیگابایتی کمترین قیمت را در میان کل سری آیفون 14 دارد، ارزش ارتقاء فضای ذخیره‌سازی را دارد زیرا مطمئناً این فضا به سرعت پر می‌شود.

قیمت آیفون 14 چقدر است؟ - 20220907 200340 696x614 1

قیمت آیفون 14 پلاس چقدر است؟ 

آیفون 14 پلاس در اصل همان گوشی مدل پایه است، با این حال، صفحه‌نمایش ۶.۷ اینچی در مقایسه با صفحه‌نمایش ۶.۱ اینچی مدل پایه دارد. این ۰.۶ اینچ اضافی برای شما هزینه خواهد داشت زیرا قیمت پایه 14 پلاس ۱۰۰ دلار بیشتر از آیفون 14 است. قیمت آیفون 14 پلاس برای ۱۲۸ گیگابایت ۸۹۹ دلار، برای ۲۵۶ گیگابایت ۹۹۹ دلار و برای ۵۱۲ گیگابایت ۱۱۹۹ دلار است.

قیمت آیفون 14 پرو چقدر است؟ 

همانطور که در بالا ذکر شد، بسیاری از ویژگی‌های منحصر به فرد آیفون 14 پرو، مانند جزیره دینامیک آن، وجود دارد که قیمت آن را نسبت به مدل‌های پایه آیفون 14 افزایش می‌دهد. این دستگاه، سه گزینه ذخیره‌سازی مشابه آیفون 14 و 14 پلاس را ارائه می‌دهد، با این حال، یک گزینه ۱ ترابایتی را نیز به ترکیب اضافه می‌کند. آیفون 14 پرو ۹۹۹ دلار برای ۱۲۸ گیگابایت، ۱۰۹۹ دلار برای ۲۵۶ گیگابایت، ۱۲۹۹ دلار برای ۵۱۲ گیگابایت و ۱۴۹۹ دلار برای ۱ ترابایت قیمت دارد.سری آیفون14 اپل برای نخستین بار با حافظه چینی عرضه می‌شود

قیمت آیفون 14 پرو مکس چقدر است؟ 

آیفون 14 پرو مکس در اصل همان گوشی آیفون 14 پرو است. با این حال، این گوشی دارای صفحه‌نمایش ۶.۷ اینچی است که در صورت داشتن حداکثر حافظه داخلی، آن را به گران‌ترین گزینه در خط آیفون 14 تبدیل می‌کند. آیفون 14 پرو مکس ۱۰۹۹ دلار برای ۱۲۸ گیگابایت، ۱۱۹۹ دلار برای ۲۵۶ گیگابایت، ۱۳۹۹ دلار برای ۵۱۲ گیگابایت و ۱۵۹۹ دلار برای ۱ ترابایت قیمت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید