بازی Call of Duty Warzone در سال ۲۰۲۱ چند نفر بازیکن فعال دارد؟

بازی Call of Duty Warzoneبازی Call of Duty Warzone سومین عنوان سبک شوتر بتل رویال (Battle Royale) از شرکت اکتیویژن است که از سال ۲۰۲۰ تاکنون طرفداران بسیاری را جمع کرده است. با این وجود فکر می‌کنید که طی این دو سال، چند بازیکن در سرورهای این بازی در حال قتل عام دیگر بازیکنان و لوت کردن مناطق مختلف هستند؟

به نقل از Dexerto، در حالی که عناوین مختلف سری Call of Duty به صورت سالیانه و با قیمت ۶۰ دلار با یک دیسک عرضه می‌شدند، اما Warzone به عنوان یک بازی رایگان در اواخر سال ۲۰۱۹ در کنار Modern Warfare عرضه شد. این بازی سبک بتل رویال، به گفته خود سازندگان قرار است تا سال‌ها به عنوان یک راوی کل در جریان سری Call of Duty باقی بماند و عناوین مختلف آن را به یکدیگر مرتبط کند.

در ابتدا ادامه داستان کاپیتان پرایس (Captain Price) از Modern Warfare در این بازی رایگان روایت می‌شد و پس از آن نیز با عرضه Black Ops Cold War، رفته رفته رنگ و لعاب بازی بیشتر به سمت داستان آن به پیش رفت تا ابتدا شاهد زامبی‌ها، و سپس شاهد بازگشت نقشه وردانسک (Verdansk) به سال ۱۹۸۴ باشیم!

چند نفر بازی Call of Duty Warzone را نصب کرده‌اند؟

بازی Call of Duty Warzoneرایگان بودن بازی Call of Duty Warzone یک فاکتور اصلی برای افزایش تعداد دانلود آن است. اما نکته قابل توجه اینجاست که محتوای آن به صورت مداوم به روز می‌شود. از همین جهت نیز می‌توان آن را یک بازی بسیار مجبوب بین کاربران تمامی پلتفرم‌ها دانست که طبق اعلام اکتیویژن، تا به امروز بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن داشته است! این یعنی ۲۰ میلیون بیشتر از جمعیت کل مردم ایران، همزمان به تجربه یک بازی نشسته باشند.

با این وجود لازم به ذکر است که بازی Call of Duty Warzone اخیرا از فروشگاه آنلاین استیم برداشته شده و همین امر باعث می‌شود تا تعداد کاربران فعال آن را نبینیم. به هر حال مدتی پیش این عنوان به Battle.net اضافه شد و در آنجا نمی‌توان آمار درستی از بازیکنان فعال را مشاهده کرد. اما اگر اعلامیه رسمی اکتیویژن درست باشد، رکورد تازه‌ای در تعداد نصب بازی‌های آنلاین ثبت شده است!

مطلب قبلیRedmi AirDots 3 Pro با ANC و عمر باتری ۲۸ ساعته رونمایی شد
مطلب بعدییک اشتباه خوب گوشی وان پلاس Nord 2 را به صورت رسمی تایید کرد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید