بازی ویدئویی Horizon: Zero Dawn، در حال دریافت یک ریمستر بزرگ برای PS5

بازی ویدئویی Horizon: Zero Dawn، در حال دریافت یک ریمستر بزرگ برای PS5عنوان 2017 Guerrilla Games به نام Horizon: Zero Dawn قرار است یک ریمستر بزرگ برای پلی استیشن 5 دریافت کند.

ویژگی‌های جدید بازی ویدئویی Horizon

MP1ST و VGC گزارش داده‌اند که نسخه به‌روزشده عنوان دارای جلوه‌های بصری بهبود یافته با مدل‌های شخصیت، نورپردازی و انیمیشن‌های جدید است که فراتر از نسخه‌های PS4 و PC است.

دقیقاً مانند فیلم اخیر «The Last of Us Part I»، هدف این است که عنوان قدیمی‌تر را با دنباله هم‌تراز کند، مانند بازی ویدئویی «Horizon: West Forbidden» امسال. نسخه جدید همچنین ویژگی‌های دسترسی، حالت‌های گرافیکی و بهبود کیفیت زندگی را به خود گیم پلی اضافه می‌کند.

بازی ویدئویی Horizon: Zero Dawn، در حال دریافت یک ریمستر بزرگ برای PS5 - 3علاوه بر این، یکی از گزارش‌ها ادعا می‌کند که Guerilla Games در حال حاضر روی یک بازی چند نفره هوریزان برای PS5 و PC کار می‌کند. در طول توسعه هر دو عنوان قبلی، تلاش‌هایی برای اضافه کردن Co-op انجام شد، اما این ویژگی در نهایت برای پروژه بعدی ذخیره شد که می‌تواند یک اسپین آف آنلاین مستقل یا سومین بازی تمام عیار “Horizon” باشد.

سونی در ماه می اعلام کرد که در حال کار بر روی یک اقتباس تلویزیونی از “Horizon” است که در نتفلیکس منتشر خواهد شد. استیو بلکمن (“آکادمی چتر”) در حال توسعه نمایش است.

بازی ویدئویی Horizon: Zero Dawn، در حال دریافت یک ریمستر بزرگ برای PS5 - 1انتشار مجدد بازی‌های اخیر “Spider-Man Remastered” و “Ghost of Tsushima: Director’s Cut” و “The Last of Us Part I” و مجموعه “Uncharted: Legacy of Thieves” که همه در سال‌های اخیر با دارایی‌ها و عناصر جدید مناسب برای PS5 طراحی شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید