گوشی تاشو آنر Magic X اواخر سال ۲۰۲۱ معرفی می شود

 

 گوشی تاشو آنر Magic X اواخر سال 2021 معرفی می شوداین روزها شرکت‌های بزرگ روی مدل‌های تاشو تمرکز دارند و از جمله باید به سامسونگ اشاره کرد. حال مشخص شده که Honor هم بزودی از گوشی تاشو آنر Magic X رونمایی خواهد کرد.

گفته شده این اسمارتفون در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد و در طراحی شبیه به Mate X2 هوآوی خواهد بود. اگرچه گزارش نشان داده این دستگاه آنر Magic X نام دارد اما تایید نشده و از این رو نمی‌دانیم آیا عنوان نهایی چنین است یا خیر.

گوشی تاشو آنر Magic X سال جاری عرضه می‌شود

 گوشی تاشو آنر Magic X اواخر سال 2021 معرفی می شوداخیرا George Zhao، مدیرعامل آنر در مصاحبه‌ای تایید کرد که این شرکت روی گوشی تاشو مشغول کار است و برنامه ریزی شده به عنوان بهترین نمونه در صنعت باشد.

از آنجایی که Mate X2 هوآوی یک گوشی عالی بود و باتوجه به عدم تحریم بودن Honor، قطعا آنر Magic X می‌توان گوشی تاشو موفق و برجسته باشد. پیشتر Digital Chat Station آشکار کرد میان دو گوشی Mate X2 و Magic X تفاوتی وجود دارد، اما دقیقا به جزئیات اشاره نشد.

به هر حال تا پایان ۲۰۲۱ فاصله بسیاری باقی نمانده و بهتر است منتظر ماند تا مشخص شود آیا وعده آنر محقق خواهد شد یا خیر. Honor پیشتر سری گوشی‌های Honor 50 را رونمایی کرد و حال وقت آن است یک پرچمدار منحصربفرد رونمایی کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید