Honor Watch GS 3 در تصاویر رسمی ظاهر می‌شود که ویژگی‌های کلیدی را تأیید می‌کند

Honor Watch GS 3Honor حدود دو هفته پیش در رویدادی در چین از گوشی‌های سری Magic3 رونمایی کرد، جایی که این شرکت ساعت Honor Watch GS 3 را نیز مورد تایید قرار داد. در حالی که Honor اطلاعات زیادی در مورد ساعت هوشمند جدید خود در این رویداد نشان نداد، این شرکت به Weibo رفت تا به ما اطلاعات بیشتری از Honor Watch GS 3 هدیه دهد. بهتر است به نسخه‌های Classic Streamer و Racing Pioneer این ساعت زیبای Watch GS 3 نگاه کنید.

Classic Streamer یک قاب طلایی را نشان می‌دهد و دارای صفحه نمایش خمیده است. همچنین دارای دو دکمه فیزیکی در سمت راست آن است، در حالی که بند قهوه‌ای رنگ آن از چرم ساخته شده است.

Honor در پست Weibo خود به هیچ ویژگی از Honor Watch GS 3 اشاره نکرده است، اما صفحه ساعت مدل Classic Streamer تأیید می‌کند که این ساعت هوشمند با یک گام شمار اتوماتیک و مانیتور ضربان قلب عرضه می‌شود و همچنین به شما می‌گوید که چقدر کالری سوزانده شده، ویژگی‌هایی که تقریبا در همه پوشیدنی‌ها در بخش‌های مختلف با این قیمت رایج است.

Honor Watch GS 3 در تصاویر رسمی ظاهر می‌شود که ویژگی‌های کلیدی را تأیید می‌کند - gsmarena 004

Honor هنوز تاریخ رونمایی Watch GS 3 را فاش نکرده است، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که این شرکت به زودی آن را اعلام کند و در عین حال چند تیزر دیگر نیز برای ایجاد هیاهو در اطراف ساعت هوشمند جدید خود منتشر کند.

Honor Watch GS 3 appears in official live images confirming key features

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید