تیزری رنگی طراحی گوشی Honor x40i Rose Galaxy را قبل از عرضه به نمایش گذاشت

تیزری رنگی طراحی گوشی Honor x40i Rose Galaxy را قبل از عرضه به نمایش گذاشتچند روز پیش، آنر رسما اعلام کرد که این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه یک گوشی هوشمند جدید در بازار خانگی خود چین، با نام Honor x40i است و همانطور که از نام آن مشخص است، این گوشی جانشین Honor x30i است که سال گذشته عرضه شد.

گوشی Honor x40i Rose Galaxy با طراحی الماسی رنگ

این شرکت امروز تیزر جدیدی را در Weibo به اشتراک گذاشته است که گوشی هوشمند را در گزینه رنگی Galaxy Rose به نمایش می‌گذارد، همچنین طراحی گوشی را نشان می‌دهد و اشاراتی به گوشی هوشمند آینده می‌کند.

تیزری رنگی طراحی گوشی Honor x40i Rose Galaxy را قبل از عرضه به نمایش گذاشت - 1eee73fb da7f 4c6f a25b a65d3902ceed 768x438 ۱این تیزر نشان می‌دهد که نسخه Honor x40i Rose Galaxy با طراحی الماسی رنگ، همراه با یک ماژول دوربین دوگانه حلقه‌ای که در گوشه سمت چپ بالای پنل پشتی قرار گرفته است، جایی که حلقه‌ها طراحی متقاطع دارند، ارائه می‌شود.

در سمت جلو، گوشی هوشمند دارای یک سوراخ پانچ در بالای صفحه‌نمایش برای قرار دادن سنسور دوربین سلفی است و حاشیه‌های باریکی دارد. در این تیزر، این شرکت در حال تبلیغ این گوشی هوشمند است که “تخیلی‌ترین طراحی در تاریخ سری Honor X” را داشته باشد.

تیزری رنگی طراحی گوشی Honor x40i Rose Galaxy را قبل از عرضه به نمایش گذاشت - Honor x40i Teaser 2 711x420 ۱در بخش دوربین، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند دارای سنسور دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و سنسور ثانویه ۲ مگاپیکسلی باشد و به غیر از این موارد، هیچ چیز دیگری در مورد مشخصات گوشی مشخص نیست.

گوشی هوشمند Honor x40i از ۱۳ جولای (۲۲ تیر) برای رزرو در چندین پلتفرم خرده‌فروشی در چین آماده می‌شود. انتظار می‌رود این گوشی در اواخر ماه جاری به همراه تبلت Honor 8 و سری آنر اسمارت اسکرین X3 به طور رسمی معرفی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید