برخی از مشخصات تبلت Honor Tablet 8 مجهز به تراشه اسنپدراگون آشکار شد!

تبلت Honor Tablet 8 با مشخصات میان رده در راه استشرکت آنر در حال آماده‌سازی تبلت میان رده‌ای است که به عنوان تبلت Honor Tablet 8 شناخته می‌شود. سال گذشته بود که شاهد عرضه سری تبلت V7 بودیم. محصول آینده یک گزینه اقتصادی بوده اما طراحی به روز و مشخصات قابل توجهی دارد.

مشخصات فنی تبلت Honor Tablet 8

در جدیدترین گزارش مشخص شده تبلت Honor Tablet 8 با شماره مدل HEY-W09 در دست ساخت است. البته مشخص نیست چه زمانی باید شاهد رونمایی آن باشیم. این دستگاه به نمایشگر 2K مجهز خواهد شد و سایز صفحه‌نمایش مشخصی ندارد.

تبلت Honor Tablet 8 با مشخصات میان رده در راه استدر بخش فنی، دستگاه از پردازنده کوالکام Snapdragon 680 قدرت گرفته، اما برای اطلاع از نسخه‌های حافظه چند روز دیگر باید منتظر ماند. در حالی که ظرفیت باتری مشخص نیست، گفته می‌شود که این تبلت دارای شارژ سریع ۲۲.۵ واتی خواهد بود.

این شرکت هنوز تاریخ رونمایی این تبلت را برای بازار چین مشخص نکرده است، اما انتظار داریم این دستگاه همراه با گوشی هوشمند Honor x40i و تلویزیون‌های هوشمند سری آنر Smart Screen X3 در اواخر این ماه رسما معرفی شود. بنابراین برای کسب جزئیات تکمیلی باید چند هفته‌ای منتظر ماند.تبلت Honor Tablet 8 با مشخصات میان رده در راه استآنر در ماه‌های گذشته مدل‌ تلفن‌های هوشمند جدیدی معرفی کرده و حال نوبت به چند محصول دیگر است که تا پایان جولای معرفی شده و آگوست به بازار می‌رسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید