گوشی آنر Magic V به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز می شود

گوشی آنر Magic V به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز می شود

به تازگی گزارش جدیدی از افشاگر معروف ویبو یعنی کاربر @DigitalChatStation منتشر شده که پیرامون گوشی آنر Magic V بوده و با یک مدل تاشو برجسته رو به رو هستیم.

این افشاگر جزئیات تازه‌ مربوط به گوشی آنر Magic V به اشتراک گذاشته و با یک مدل ساده رو به رو نیستیم. Honor Magic V یک گوشی هوشمند تاشو آینده است که ویژگی‌های ظاهری و سخت افزاری قابل توجهی دارد.

بر اساس این گزارش، Honor Magic V از اسنپدراگون ۸ نسل ۱ بهره می‌برد و با اندروید ۱۲ راهی بازار خواهد شد. در مورد چیپست پیشتر آنر به آن اشاره کرده و باید آن را تایید کرد. در همین حال، باتری از شارژ سوپر فلاش ۶۶ واتی پشتیبانی کرده و یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی هم تدارک دیده شد.

گوشی آنر Magic V مشخصات بزرگی دارد

گوشی آنر Magic V به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز می شود

نمایشگر داخلی بزرگ دارای یک حفره دوربین در گوشه سمت راست بالا است، در حالی که صفحه نمایش خارجی یک دوربین حفره‌ای در وسط دارد. گذشته از آن هر دو نمایشگر از نرخ نوسازی بالایی هم بهره می‌برد، به شکلی که نمایشگر داخلی ۱۲۰ و بیرونی ۹۰ هرتزی است.

به هر حال باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک آنر محصول خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. برندی که سعی کرده محصولات بزرگی تدارک بیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید