ساعت هوشمند Honor Children با پشتیبانی از تماس ویدیویی راه‌اندازی شد

ساعت هوشمند Honor Children's با پشتیبانی از تماس ویدیویی راه‌اندازی شدآنر ساعت هوشمند جدیدی را در چین عرضه کرده است که برای کودکان می‌باشد. از این ساعت هوشمند با نام Honor Children در چین رونمایی شد.

مشخصات ساعت هوشمند کودکان آنر

این ساعت جدید از تماس‌های ویدیویی 4G پشتیبانی می‌کند و دارای موقعیت‌یابی دقیق ٨ برابری برای نظارت پیشرفته است. ساعت کودکان آنر در دو رنگ صورتی و آبی در دسترس است. Honor Children Watch دارای یک سیستم مستقل و سفارشی شده است که از نقض داده‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین داده‌ها نیز در انتقال رمزگذاری می‌شوند تا از حریم خصوصی کاربر محافظت می‌کند.

ساعت هوشمند Honor Children's با پشتیبانی از تماس ویدیویی راه‌اندازی شد

Honor Children به ٢ میلیون لنز با وضوح بالا مجهز شده است. این ساعت با شبکه‌های 4G با سه اپراتور محلی که قبلاً گنجانده شده‌اند، سازگار است. این ساعت، دید سریع و واضحی از محیط کودک فراهم می‌کند و شما می‌توانید در هر زمان با کودک ارتباط برقرار کنید.

موقعیت یابی هوش مصنوعی ٨ سطح ساعت Honor Children Watch به دستگاه اجازه می‌دهد تا حرکت کودک را در طول روز ضبط کند. همچنین با یک کلیک از SOS برای پیام رسانی فوری پشتیبانی می‌کند. این ساعت دارای باتری ٨۵٠ میلی آمپری برای فعالیت طولانی مدت بوده و با فعال شدن حالت صرفه جویی در مصرف انرژی، عمر باتری بیشتر می‌شود.

ساعت هوشمند Honor Children's با پشتیبانی از تماس ویدیویی راه‌اندازی شد

Honor Children دارای حفاظت ضد آب IP68 است و از دستیار صوتی هوشمند پشتیبانی می‌کند. والدین می‌توانند چندین فعالیت مانند اهداف ورزشی، غیرفعال کردن مدیریت مجوزهای تلفن و سایر عملکردها را با استفاده از برنامه تلفن همراه تنظیم کنند.

قیمت و در دسترس بودن ساعت هوشمند Honor Children

ساعت کودکان Honor اکنون با قیمت تخفیفی ٢٩٩ یوان (۴٢ دلار) در رنگ‌های آبی و صورتی در چین به فروش می‌رسد که البته قیمت اصلی دستگاه ٣٢٩ یوان (~۴۶ دلار) است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید