رابط کاربری Magic UI 6.0 آنر سرانجام معرفی شد!

رابط کاربری Magic UI 6.0؛ جدیدترین رابط سفارشی آنرهمانطور که انتظار می‌رفت، عرضه گوشی تاشو Honor Magic V، نسخه جدید رابط سفارشی این شرکت را نیز به ارمغان آورد که مبتنی بر اندروید ۱۲ است. رابط کاربری Magic UI 6.0 برای برخی از دستگاه‌های موجود-از جمله Pro+ ،Magic3 Pro ،Magic3- عرضه خواهد شد که آن را در سه ماهه اول سال جاری دریافت خواهند کرد.

در سه ماهه دوم حدود آوریل تا ژوئن ( فروردین تا تیر)، شاهد به‌روز‌رسانی Honor 60 ،Honor 50 Pro ،Honor 50 و Honor 60 Pro خواهیم بود و برای Honor 50 SE باید تا سه ماهه سوم صبر کنیم (هنوز زمان دقیقی از به‌روزرسانی 50 Lite در دست نیست). گوشی Honor V40، تبلت Honor V7 و V7 Pro به همراه X30i ،X30i و X20 نیز قرار است در سه ماهه سوم به روز شوند.

ویژگی‌های رابط کاربری Magic UI 6.0

رابط کاربری Magic UI 6.0 چندین پیشرفت را در ویژگی‌های چند وظیفه‌ای و بین دستگاهی به ارمغان می‌آورد. Magic Live یک پلتفرم دستیار دیجیتالی است که از موقعیت مکانی، نمایه‌ها و هوش مصنوعی برای یادگیری عادات شما و ارائه توصیه‌ها و یادآوری‌های مناسب (مثلاً زمان ورود شما به پرواز) استفاده می‌کند. برای حفظ حریم خصوصی، نسخه ۶.٠ سعی می‌کند تا حد امکان روی دستگاه انجام دهد. این سیستم همچنین بهترین تنظیمات را برای برنامه‌های محبوب پیشنهاد می‌دهد.

رابط کاربری Magic UI 6.0 آنر سرانجام معرفی شد! - gsmarena 003 3همچنین Multi-Windows وجود دارد که به شما امکان می‌دهد صفحه‌نمایش را بین چند برنامه تقسیم کنید. Magic Live به طور خودکار محتوا را شناسایی کرده و توصیه می‌کند در صورت لزوم Multi-Window را روشن کنید.

پلتفرم Honor Sharing از اشتراک‌گذاری نمایشگر، صفحه‌کلید و ماوس پشتیبانی می‌کند. همچنین با استفاده از Honor Connect که سرعت بالا (۱.۲ گیگابیت بر ثانیه) و با تأخیر کم (۱٠ میلی ثانیه) را ارائه می‌دهد، می‌تواند به راحتی فایل‌ها را بین تلفن و رایانه شخصی ویندوزی شما انتقال دهد.

رابط کاربری Magic UI 6.0 آنر سرانجام معرفی شد! - gsmarena 004 2علاوه بر این، Honor همچنین از برنامه Your Phone مایکروسافت (حداقل در چین) پشتیبانی می‌کند. Yoyo نیز وجود دارد که توزیع اعلان‌ها را بین دستگاه‌های مختلف شما-از طریق تلفن به ساعت هوشمند یا هدفون- انجام می‌دهد. رابط کاربری Magic UI 6.0، یادآورها و سایر اطلاعات مرتبط را به عنوان ویجت نمایش می‌دهد، اعلان‌ها به همه دستگاه‌های ارسال می‌شود.

رابط کاربری Magic UI 6.0 آنر سرانجام معرفی شد! - gsmarena 005 ۱ 1رابط کاربری Magic UI 6.0 آنر سرانجام معرفی شد! - gsmarena 006 2رابط کاربری Magic UI 6.0 همچنین چندین پیشرفت «Turbo» را به همراه دارد، به عنوان مثال Link Turbo X قول داده است که اتصال را سریع‌تر از Magic UI 5.0 در مناطقی با اتصالات ناقص برقرار کند. GPU Turbo X عملکرد بازی را اندکی افزایش می‌دهد، به عنوان مثال در تست‌های Honor Magic3 میانگین نرخ فریم از ۵۲.۲ فریم بر ثانیه به ۵۵ فریم در ثانیه افزایش یافت. سیستم عامل جدید Turbo X نسبت به نسخه ۵.٠، حدود ۲٠ درصد برنامه‌های بیشتری را در RAM نگه می‌دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید