شرکت آنر به‌ احتمال زیاد سری Honor 60 را در ماه دسامبر عرضه خواهد کرد

شرکت آنر به‌ احتمال زیاد سری Honor 60 را در ماه دسامبر عرضه خواهد کردآنر گوشی‌های هوشمند Honor 50 ،Honor 50 Pro و Honor 50 SE را در ماه ژوئن (خرداد-تیر) در چین معرفی کرد. گزارش‌های اخیر ثابت کرده‌اند که سازنده چینی در حال کار بر روی خط تولید سری Honor 60 است. فروشنده چینی WHY LAB ادعا کرده است که این شرکت سری Honor 60 را در ماه دسامبر (آذر-دی) معرفی خواهد کرد.

شرکت آنر به‌ احتمال زیاد سری Honor 60 را در ماه دسامبر عرضه خواهد کرد - Honor 60 series 696x392 1تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید تصویر به‌ اشتراک گذاشته شده توسط Tipster است که نگاهی به طراحی پنل پشتی سری Honor 60 دارد. به نظر می‌رسد که مانند Honor 50 trio به حلقه‌های دوربین دوگانه ادامه دهد. حدس زده می‌شود که این سری شامل Honor 60 ،Honor 60 Pro و Honor 60 SE باشد.

مشاور ادعا کرد که مدل وانیلی و پرو از شارژ سریع ۶۷ واتی پشتیبانی می‌کنند. از سوی دیگر، مدل SE تنها از شارژ ۴۰ واتی پشتیبانی می‌کند.

چند گوشی Honor دیگر هم وجود دارد که در پلتفرم گواهی 3C چین با پشتیبانی از شارژ سریع ۶۶ واتی مشاهده شده است. این‌ها عبارت‌اند از GIA-AN00 ،ELZ-AN00 ،TNA-AN00 ،ANY-AN00 و LSA-AN00.
به احتمال زیاد دو مورد از این دستگاه‌ها می‌توانند گوشی‌های Honor 60 و Honor 60 Pro باشند.

Honor registers what might be a new 60-series smartphone -  NotebookCheck.net News

در مورد سایر مشخصات Honor 60 trio اطلاعاتی در دست نیست. به یاد داشته باشید که Honor 50 و 50 Pro از چیپست Snapdragon 778G استفاده می‌کردند، در حالی که 50 SE توسط چیپست Dimensity 900 هدایت می‌شد. امیدواریم Honor 60 مجهز به چیپست و دوربین بهبود یافته باشد.

آنر هنوز ورود سری Honor 60 را تایید نکرده است. با توجه به این‌که انتظار می‌رود این خط تولید در ماه دسامبر (آذر-دی) عرضه شود، این شرکت چند تیزر را تا پایان این ماه در چین منتشر خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید