دوربین Honor 50 سرانجام در تیزرهای رسمی مشخص شد

دوربین Honor 50سری Honor 50 در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) معرفی می‌شود و این شرکت سرانجام ظاهر گوشی را از قسمت پشتی به طرفداران نشان داد. در این تصاویر دوربین Honor 50 به خوبی نمایش داده شده‌است.

گوشی موجود در تصویر تبلیغاتی دارای سه دوربین ثانویه است که به احتمال زیاد Honor 50 Pro+ است و یک قدم بالاتر از Honor 50 Pro قرار دارد و قدرتمندترین گوشی آنر خواهدبود.

دوربین Honor 50 سرانجام در تیزرهای رسمی مشخص شد - gsmarena 002 6

گوشی موجود در عکس هیچ نوشته‌ای در اطراف لنز اصلی ندارد، اما یک تصویر دیگر دوربین Honor 50 را که ۱۰۰ مگاپیکسل است، نشان می‌دهد که به خوبی می‌توان همان دوربین ۱۰۸ MP از Honor 50 Pro باشد. همچنین انتظار داریم شارژ سریع ۱۰۰ وات، اولین بار برای این برند مستقل و یک صفحه نمایش ۱۰ بیتی با ۱ بیلیون رنگ را شاهد باشیم.

همه این مشخصات زیبا به نظر می‌رسند و همچنین این انتظار وجود دارد که گوشی‌ها از خدمات Google برخوردار باشند زیرا این مهمترین دلیل این برند برای جداشدن از برند هوآوی بود.

نرم افزار این گوشی، همراه با چیپست نهایی Snapdragon 888 می‌تواند پرچمدار  را به یک رقیب واقعی برای طرفداران در سراسر جهان تبدیل کند، اما برای تأیید جزئیات باید تا چهارشنبه هفته آینده صبر کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید