مهندسان اپل نسبت به استراتژی HomePod-Apple TV بدبین هستند

HomePod-Apple TVبر اساس یک گزارش جدید، مهندسین اپل نسبت به استراتژی سخت افزاری Living Room (اتاق نشیمن) بدبین هستند و هنوز آن نگاه مثبت مورد نظر را ندارند.

امسال اپل تی وی با ریموت کنترل مجدد Siri از راه دور به روز شد، در حالی که تولید HomePod متوقف شد. گفته می‌شود اپل در حال توسعه یک دستگاه HomePod-Apple TV ترکیبی با صفحه داخلی و دوربین FaceTime است.
مارک گورمن، روزنامه نگار بلومبرگ، در جدیدترین خبرنامه Power On خود می‌گوید که مهندسان اپل شخصا نگرانی خود را از جهت استراتژی سخت افزاری اتاق نشیمن اپل عنوان کرده‌اند.
علی رغم مزایای آشکار تلویزیون اپل برای کاربران در اکوسیستم اپل، گورمن معتقد است که تی وی باکس اپل با همان حالت همیشگی در بازار تحت تسلط گزینه‌های ارزان‌تر مانند آمازون و روکو شکست می‌خورد و اپل باید یک محصول رقابتی‌تر معرفی کند. تلویزیون اپل یا باید قیمت کمتری داشته باشد یا اگر می‌خواهد در اتاق نشیمن  بماند، باید ویژگی‌های بیشتری ارائه دهد.
Apple TV Launch in Mainland China Reportedly Imminent [Updated] - MacRumors
گرمان ادعا می‌کند، در حال حاضر، باور آن سخت است اما به گفته مهندسان اپل، استراتژی سخت افزاری اتاق نشیمن اپل در مورد HomePod-Apple TV آینده خوبی نخواهد داشت و خوش بینی داخلی زیادی در مورد آن وجود ندارد.
گورمن خاطرنشان می‌کند که نرم افزار Apple TV طراحی بیشتری در رابط کاربری، نسبت به سایر محصولات اپل تجربه کرده است، اما هنوز نتوانسته بازار را در سلطه خود درآورد. در همین حال، دستگاه ترکیبی Apple TV-HomePod اپل برای انتشار در حدود ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده‌است.
Apple: HomePad mini hinterlässt keine Spuren auf sensiblen Oberflächen
اگر این کار خوب پیش نرود، گورمن پیشنهاد می‌کند، ممکن است زمان آن فرا برسد که اپل تی وی را در قفسه‌ای با سایر محصولات اتاق نشیمن مانند iPod HiFi و HomePod گران قیمت یکی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید