ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - home alonفیلم کمدی تنها در خانه Home Alone محصول سال ۱۹۹۰ آمریکا و به کارگردانی کریس کلمبوس  است. مکالی کالکین نامزد دریافت جایزه گولدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی شد و تبدیل به جوان‌ترین فردی شد که تا به حال کاندید دریافت این جایزه می‌شود. او در آن زمان ۱۱ سال داشت. این فیلم به یکی از موفق‌ترین و سودآورترین فیلم‌های هالیوود تبدیل شد و توانست ۲۶ برابر هزینه فیلم را در گیشه‌ها به دست آورد.

 تنها در خانه

ویدئوی جدیدی که تریلر اصلی Home Alone را با تریلر بعدی Disney Home Sweet Home Alone مقایسه می‌کند، نشان می‌دهد که این دو فیلم چقدر شبیه هم هستند. پس از اکران چهار فصل از فیلم پرفروش کلمبوس به تهیه‌کنندگی کریس وایتز محصول سال ۱۹۹۰، فیلم تنها در خانه با محتوای کلی که یک کودک تنها از خود و خانه اش در برابر مزاحمان دفاع می‌کند، توانست حق رای را به دست آورد و در نتیجه به نظر می‌رسد دیزنی با Home Sweet Home Alone به اصول اولیه بازگشته است.

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - mov 19335 1 b

کلمبوس پس از موفقیت در اولین فصل فیلم تنها در خانه، با فیلم‌نامه دیگری به نویسندگی جان هیوز (فیلم تنها در خانه ۲ -نیویورک) در سال ۱۹۹۲ بازگشت. فصل دوم فیلم تنها در خانه آخرین باری بود که کلمبوس، کارگردانی این فیلم را به عهده گرفت، درست مانند آخرین همکاری کلمبوس، جان هیوز و مکالی کالکین.

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - harrymarv 390x285 1برای طرفداران این نمایش کمدی، فیلم تنها در خانه ۲ بسیار سرگرم کننده بود و علی‌رغم شباهت محتوای آن با فصل اول، برخی معتقد بودند که در کل، فصل دوم برتر از فصل اول است. با این حال، بار دیگر فیلم‌هایی بدون کالکین یا جو پشی و دانیل استرن (the loveable Wet Bandits) به تصویر کشیده شد و نتایج نظرسنجی کاملا متفاوت بود و برخی را بر آن داشت تا اذعان خود را به فیلم‌های اول و دوم محدود کنند.

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - Home Alone 3 film

با انتشار اولین تریلر فیلم Home Sweet Home Alone، طرفداران شاهد بخش کوتاهی از این فیلم بودند. به صورت کلی هدف از پخش تریلر، معرفی بازیگران فیلم و داستان فیلم است، تاکنون یک انتقاد به صورت مداوم بر این فیلم وارد شده است که Home Sweet Home Alone  مشابه فصل‌های گذشته تنها در خانه است.

این انتقاد به قدری قوی است که Consequence، یک ویدیوی مقایسه‌ای از نسخه اصلی فیلم تنها در خانه، در کنار تریلر جدید Home Sweet Home Alone  در کانال یوتیوب قرار داده است، نتایج نشان می‌دهد که این دو فیلم تقریباً یکسان هستند.

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - photo ۲۰۲۰ ۰۳ ۰۱ ۰۱ ۵۱ ۳۰ 682x1024 1منصفانه است که بگوییم تعداد کمی از مردم مشکوک به راه اندازی مجدد مستقیم بودند. اما تا اینجا، به نظر می‌رسد که مایک دی و استریتر سیدل، دانش آموختگان SNL، فیلم‌نامه‌ی Home Sweet Home Alone را ارائه کرده‌اند. قابل درک است که هدف دیزنی این است که با استفاده از ستاره‌ی فیلم جوجو خرگوشه(در نقش آرچی ییتس)، در نقش مکس (با نام مستعار کوین مک کالستر)، در کنار الی کمپر‌، راب دلانی، ایسلینگ بی، تیموتی سیمونز و آلی به نسل جدیدی از طرفداران دست یابد.

با این حال، شباهت‌های بین فیلم اول و Home Sweet Home Alone به ویژه هنگامی که دو فیلم در کنار هم قرار می‌گیرند، بسیار مشهود می‌شود.

ویدئوهای بازسازی فیلم تنها در خانه شباهت آن را به نسخه اورجینال نشان می‌دهد - tanha dar khane5 1پس از پنج فصل از فیلم تنها در خانه، قابل درک است که بیشتر اتفاقات داستان در پیرامون کودکی که توسط والدینش فراموش شده است، پوشش داده می‌شود.

علاوه بر این، صرف نظر از انتقاد اشخاص در مورد فصل‌هایی که پس از تنها در خانه ۲ منتشر شد، هر سه فصل ۳، ۴ و ۵ به نوعی تغییراتی در مفهوم اصلی ارائه داده‌اند. اما در مورد Home Sweet Home Alone، هیچ نشانه‌ای مبنی بر تغییر نام شخصیت‌ها وجود ندارد و به نظر می‌رسد دیزنی کلاسیک فصلی را مجدداً تولید کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید