هیتمن به استراحت نیاز دارد، اما این به معنی پایان کار مامور 47 در دنیای بازی‌های ویدیویی نیست!

هیتمن

طبق اعلام رسمی شرکت IO Interactive سازنده سری بازی هیتمن (Hitman) ظاهرا قرار است تا مدتی از ساخت عناوین جدید برای این سری جلوگیری شود، اما این هرگز به معنای پایان کار مامور 47 در دنیای بازی‌های ویدیویی نیست. با گیگ‌تک همراه باشید.

شرکت IO Interactive و استودیوهای آن سال‌هاست که روی ساخت بازی‌های سری هیتمن تمرکز کرده‌اند و از آن نتیجه مورد نظر را هم با استقبال طرفداران دریافت کرده‌اند، اما پس از بازی Hitman 3 که چند ماه پیش عرضه شده بود، قرار شد تا یک جمع‌بندی کلی برای این فرنچایز انجام شود. به نحوی که این بازی، پایان فعلی داستان مامور 47 را رقم زد. با این حال به نظر می‌رسد که کار ما با قاتل کچل دنیای بازی‌های ویدیویی هنوز به اتمام نرسیدهاست.

هیتمن بازمی‌گردد!

به گفته هاکان ابراک (Hakan Abrak) مدیر شرکت IO Interactive، پس از عرضه بازی Hitman 3 به عنوان یک نتیجه و پایان بر سه‌گانه World of Assassination، هیتمن به کمی استراحت نیاز دارد، اما سری بازی آن دوباره ساخته خواهد شد. او اظهار کرد که برنامه‌های تازه و بسیاری برای آینده این شخصیت محبوب دارند که عملا با آنچه که طرفداران فکر می‌کنند متفاوت خواهد بود.

به گفته ابراک حتی اگر هیتمن در دنیای بازی خود حضور نداشته باشد و مدتی به تعطیلات رفته باشد، این بدان معنا نیست که دیگر هیچ اتفاقی در این جهان نمی‌افتد! بلکه آن‌ها قصد دارند تا روایت را گسترده‌تر کرده و از جهان این بازی نهایت استفاده را ببرند تا شاید اینبار هیتمن به عنوان یک کاراکتر NPC در یک بازی اضافه شود. به هر حال ابراک همه چیز را برای آینده این شخصیت متفاوت می‌داند و تنها باید تا زمان اعلام رسمی برنامه‌های بعدی سازندگان صبر کرد.

شرکت IO Interactive در حال حاضر ۳ پروژه متفاوت را در استودیوهای خود شروع کرده که یکی از آن‌ها Project 007 نام دارد. با این حال نگران دلتنگی برای مامور 47 نباشید، چراکه بازی Hitman 3 جزئیات بسیاری را در سال جاری دریافت خواهد کرد و سریال آن نیز به زودی از شبکه‌های استریم آنلاین پخش خواهد شد!

منبع: Gamingbolt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید