قابلیت مخفی کردن last seen در واتس آپ به زودی در دسترس خواهد بود

مخفی کردن last seen در واتس آپواتس‌اپ به طور مداوم در پشت صحنه مشغول است تا ویژگی‌های جدیدی را به سرویس خود اضافه کند. نسخه بتا واتس‌اپ مخصوص اندروید اکنون قابلیت مخفی کردن last seen در واتس آپ را در دستور کار دارد.

جزئیات مخفی کردن last seen در واتس آپ

مخفی کردن last seen در واتس آپ،  از چندین ماه قبل در حال توسعه بوده و اکنون در نهایت برای زیر مجموعه‌ای از برنامه بتا فعال شده است.

قابلیت مخفی کردن last seen در واتس آپ به زودی در دسترس خواهد بود - gsmarena 001 ۲ 3این بدان معناست که امیدواریم به‌زودی برای همه افرادی که از نسخه بتا استفاده می‌کنند در دسترس باشد. سپس در نهایت به نسخه‌ای از WhatsApp که همه از آن استفاده می‌کنند، نیز برسد.
اما یک نکته وجود دارد، واتس‌اپ اعلام کرده این قابلیت به زودی عملی می‌شود این کلمه می‌تواند به معنای ((در چند ماه آینده)) باشد. مطابق برخی از قابلیت‌های جدید واتس‌اپ در گذشته، این واقعیت قابل فهم است که واتس‌اپ در میان محتاط‌ترین شرکت‌ها برای اضافه کردن قابلیت‌های جدید به برنامه پایدار خود است.

قابلیت مخفی کردن last seen در واتس آپ به زودی در دسترس خواهد بود - gsmarena 002 9به هر حال در مقطعی از آینده، هر کسی که از واتس‌اپ استفاده می‌کند، می‌تواند از قابلیت مخفی کردن last seen در واتس آپ طوری استفاده کند که برای گروه خاصی قابل مشاهده باشد. وقتی مخفی کردن last seen در واتس آپ را انتخاب می‌کنید، می‌توانید انتخاب کنید که آخرین بازدید شما برای چه کسی غیرفعال باشد. طبق معمول در شبکه اجتماعی واتس‌اپ اگر آخرین بازدید را برای شخصی غیرفعال کنید، نمی‌توانید آخرین بازدید او را نیز ببینید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید