سیستم عامل HarmonyOS 2.0 حدود ۹۰ میلیون کاربر دارد

HarmonyOS 2.0هواوی یک هدف بلند پروازانه برای HarmonyOS 2.0 تعیین کرده است: رسیدن به ۳۰۰ میلیون دستگاه تا پایان سال. این عدد بزرگی است، اما غیرممکن به نظر نمی‌رسد زیرا سیستم عامل جدید HarmonyOS 2.0 به سرعت در حال گسترش است: در اوایل ماه ژوئن ۱۰ میلیون کاربر، در پایان آگوست ۷۰ میلیون کاربر و چند روز بعد نیز ۲۰ میلیون کاربر دیگر به این پلتفرم اضافه شد.

که مجموع آن را به ۹۰ میلیون می‌رساند. باید برخی موارد را روشن کنیم. اول ، این اعداد در واقع دستگاه‌هایی را که از HarmonyOS استفاده می‌کنند، شمارش می‌کنند که ممکن است با کاربران یک به یک مطابقت نداشته باشد (یعنی شخصی ممکن است چندین دستگاه داشته باشد). با این وجود، این میزان بسیار چشمگیر است.

همچنین، ۱۰۰ میلیون از مجموع ۳۰۰ میلیون دستگاه دستگاه شخص ثالث خواهد بود، بنابراین آنها اینترنت اشیا (IoT) و سایر ابزارهای هوشمند را نیز در بر خواهد گرفت. هنوز راه زیادی باقی مانده، اما همانطور که می‌بینید HarmonyOS 2.0 به سرعت در حال رشد است.

HarmonyOS 2.0 Starts The Second Round of Public Testing

اما چطور هواوی در کمتر از یک هفته ۲۰ میلیون دستگاه اضافه کرد؟ این شرکت نحوه تغییر دستگاه‌های جدید از اندروید به HarmonyOS را اعلام نکرده، اما حدس ما این است که بیشتر این ۲۰ میلیون دستگاه‌های قدیمی هستند که به Harmony تغییر می‌یابند.

سیستم عامل HarmonyOS 2.0 در اوایل آگوست از ۶۵ دستگاه هواوی و آنر پشتیبانی می‌کرد و این تعداد در پایان ماه به تقریبا ۱۰۰ میلیون رسید. منظور ما از پشتیبانی این است که نرم افزار آماده است و نه لزوما برای کاربران عرضه شده است.

سیستم عامل هارمونی 2؛ بررسی ویژگی ها و نصب HarmonyOs 2.0

در حال حاضر، سیستم عامل HarmonyOS برای حدود ۵۶ دستگاه Huawei و Honor قدیمی منتشر شده است، بنابراین تعداد بیشتری هنوز در انتظار هستند. این انتشارها به صورت دسته‌ای اتفاق می‌افتد و این باعث جهش‌های ناگهانی در تعداد دستگاه‌های فعال می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید