تاریخ انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 مشخص شد!

تاریخ انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 مشخص شد! سومین نسخه اصلی از سیستم عامل هارمونی هوآوی در اکتبر سال گذشته و اولین پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان چند هفته بعد معرفی شد. با این حال، به نظر می‌رسد که توسعه سیستم عامل HarmonyOS 3.0، کمی با مشکل مواجه شده است و متعاقباً زمان عرضه به تاخیر می‌انجامد.

جزئیات انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0

کاربر Weibo Changan Digital King اخبار مسابقه نوآوری توسعه‌دهندگان را که اخیراً برگزار شد، گزارش داد و بیان کرد که انتشار پایدار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 برای سپتامبر سال جاری برنامه‌ریزی شده است. هارمونی OS 2.0 در ژوئن راه‌اندازی شد و تا اواسط سپتامبر بر روی ۱۰۰ میلیون دستگاه نصب شد.

تاریخ انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 مشخص شد! - gsmarena 001 ۷

با این حال، ما باید به زودی منتظر سیستم عامل HarmonyOS 3.0 باشیم و انتظار می‌رود که نسخه بتا در ماه مه منتشر شود، اگرچه هوآوی به طور رسمی آن را تایید نکرده است. نسخه جدید، رابط کاربری را جذاب‌تر می‌کند و عملکرد را بهبود می‌بخشد اما تغییرات عمده‌ و محسوسی در ظاهر سیستم عامل ایجاد نمی‌کند.

تاریخ انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 مشخص شد! - gsmarena 002 ۱ 1هوآوی اخیراً ArkUI را منتشر کرده است که در واقع یک چارچوب رابط کاربری برای ساخت برنامه‌های HarmonyOS با استفاده از TypeScript یا JavaScript است که می‌تواند برای توسعه برنامه‌های 3.0 استفاده شود.

توجه داشته باشید که این تاریخ‌ها به عرضه به‌روزرسانی برای دستگاه‌های موجود اشاره دارد. سری Huawei Mate 50 هنوز در مسیر راه‌اندازی است و شاید در ماه ژوئیه عرضه شود. دستگاه‌های Mate 50 باید اولین دستگاه‌هایی باشند که سیستم عامل HarmonyOS 3.0 را اجرا می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید