کاربران Harmony OS به حدود ۷۰ میلیون رسیده است

کاربران Harmony OS هواوی سیستم عامل تلفن همراه خود را با نام Harmony OS به جهان معرفی کرد. در ماه ژوئن، مدیرعامل شرکت وعده داد که ۱۰۰ مدل دارای نسخه پایدار خواهند بود، و به گفته رسانه‌های چینی، این نقطه عطف نزدیک است. امروز، این شرکت رسیدن کاربران Harmony OS به ۷۰ میلیون را جشن گرفت و گزارش‌ها همچنین ادعا کردند که تقریبا ۱۰۰ مدل واجد شرایط به روز رسانی هستند.

Harmony OS has reached 70 million users, stable update now available for nearly 100 models

کاربران Harmony OS از ماه آوریل می توانند به این سیستم عامل مهاجرت کنند، اما اولین دسته بزرگ در ۲ ژوئن به سوی این سیستم عامل رفتند. رقم ۷۰ میلیون از کاربران Harmony OS در کمتر از سه ماه به دست آمد  و این در درجه اول دستگاه‌های Huawei و Honor در چین را در بر گرفت. این سیستم عامل در سراسر جهان در دسترس است، اما فقط در تعداد کمی از دستگاه‌ها قابل دسترسی است.

انتظار می‌رود دستگاه‌های بیشتری آماده پیوستن به مهمانی باشند و تا سری Mate 9 که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد به این سیستم عامل مجهز شوند. Huawei همچنین تمام تلاش خود را می‌کند تا کاربران را از مهاجرت به دیگر سازندگان گوشی منع کند، از جمله ارتقاء فیزیکی فضای ذخیره سازی که یکی از استراتژي‌های این شرکت برای کاربرانش است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید