بازی GTA 6 باید یک عنوان تک نفره باشد

 

بازی GTA 6 باید یک عنوان تک نفره باشدتاکنون شایعات بسیاری درباره بازی GTA 6 بدست آوردیم و راکستار چندین سال است که پس از انتشار GTA 5 سکوت پیش گرفته و نمی‌خواهد به رونمایی این نسخه مورد انتظار بپردازد. راکستار همیشه عادت داشته مدتی پس از انتشار نسخه تک نفره عنوان خود، نسخه آنلاین را ارائه دهد. البته عجیب نیست که عمده طرفداران سری GTA بیشتر علاقمند بخش تک نفره هستند و تعداد محدودی به تجربه بخش چندنفره می‌پردازند.

اکنون که در حال نوشتن این خبر هستیم، میزان فروش بازی GTA 5 از مرز ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرده و باید انتظار داشته باشیم در آینده دور راکستار نسخه بعدی را تحت عنوان بازی GTA 6 معرفی کند.

بازی GTA 6 باید یک عنوان تک نفره باشد

به عنوان یکی از فعالان رسانه‌ای حوزه بازی‌های ویدئویی، راکستار می‌بایست بازی بعدی را در قالب یک نسخه تک نفره ارائه دهد و ارائه یک بخش آنلاین مجزا چندان طرفدارانی به دنبال نخواهد داشت.

این شرکت که همیشه درصدد است تا سودآوری بالایی از هر یک عناوین خود کسب کند، سخت در حال توسعه نسخه بعدی بوده و برخی منابع نزدیک بیان داشتند که مراحل اولیه توسعه بازی GTA 6 در حال سپری شدن است. این یعنی قرار نیست تا چند سال آینده خبری از رونمایی باشد.

موفقیت تاکنون سری GTA مرهون بخش تک نفره آن است که توانست مخاطب بسیاری را جلب کند. با تمام این تفاسیر باید منتظر ماند تا طی سال‌های آینده راکستار نسخه جدید سری GTA را با تغییراتی که انتظار داریم معرفی کند. سابقه این شرکت نشان داده که تا رونمایی بازی GTA 6 چند سالی فاصله داریم و چندان نزدیک نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید