ویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت!

ویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت! راک‌استار در مورد GTA 6 و روند ساخت بازی کاملاً سکوت کرده است، تا همین اواخر، فقط چند چیز در مورد طرح داستان شناخته شده بود و اکنون، ناگهان، اسکرین شات‌ها و ویدئوهایی که گیم پلی بازی را نشان می‌دهند، به طور ناگهانی در وب ظاهر شده‌اند.

GTA 6 با یک شخصیت قابل بازی جدید

هنوز مشخص نیست که آیا این ویدیوها یک درین کامل هستند یا اشتباه گرفته شده است. اگر گزینه اول را در نظر بگیریم، واضح است که آنچه در مورد آن صحبت می‌کنیم، مراحل اولیه توسعه بازی GTA 6 است. این ویدئوها انیمیشن‌های جدید، تعاملات NPC، صحنه‌های سرقت در رستوران و تیراندازی پلیس را به نمایش می‌گذارند و البته یک شخصیت قابل بازی جدید، یک زن، در ویدیو گنجانده شده است.

ویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت! - GTA 6 gameplay videos leaked onlineویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت! - 1663490264 387 GTA 6 gameplay videos leaked onlineویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت! - 1663490265 619 GTA 6 gameplay videos leaked onlineویدیوهای گیم پلی GTA 6 به صورت آنلاین لو رفت! - 1663490265 933 GTA 6 gameplay videos leaked onlineجالب اینجاست که برای بازی از یک GeForce GTX 1080 استفاده شده است که رزولوشن آن 720p بود. این ممکن است از یک طرف نشان دهنده قدیمی بودن ویدیوها باشد و از طرف دیگر، توسعه دهندگان ممکن است بازی‌ها را روی پردازنده‌های گرافیکی قدیمی برای بهینه‌سازی آزمایش کنند اما در مراحل اولیه توسعه، این، به عنوان یک قاعده، انجام نمی‌شود.

برخی ویدیوها سیستم اشکال زدایی کنسول‌های پلی استیشن سونی را نشان می‌دهند. بر این اساس، این فرض وجود داشت که این ویدئو توسط یکی از کارمندان سابق راک‌استار که در تیم آزمایش کار می‌کرد به شبکه درز کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید