سامسونگ گلکسی S22 Ultra سبز وارد هند شد

سامسونگ گلکسی S22 Ultra

سامسونگ گلکسی S22 Ultra سبز عرضه شد تا شاید بتواند بر شکست‌های این تلفن همراه پایان دهد. پس از آنکه اپل با آیفون سری ۱۳ سبز رنگ خود خبرساز شد؛ حال سامسونگ دست به طراحی و ساخت پرچمدار خود با این رنگ زده‌است. باید دید که آیا این طراحی و رنگ جدید می‌تواند شکست سامسونگ در فروش این تلفن همراه پر طمطراق را جبران کند؟

سامسونگ گلکسی S22 Ultra در اواخر فوریه در هند تنها با سه رنگ معرفی شد: سفید فانتوم، مشکی فانتوم و بورگوندی. امروز رنگ چهارم به این خانواده پیوست؛ سامسونگ گلکسی S22 Ultra سبز!

خرید سامسونگ گلکسی S22 Ultra سبز

سامسونگ گلکسی S22 Ultra سبز وارد هند شد - galaxy s22 ultra green

این گوشی با این رنگ در حال حاضر در سایت رسمی سامسونگ به نشانی Samsung.com در دسترس است و احتمالا در آمازون نیز نمایش داده شود. توجه داشته باشید که تنها یک ظرفیت حافظه در این رنگ وجود دارد؛ ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی (که این مورد برای رنگ سفید فانتوم نیز صادق است).

قیمت این مدل، همان قیمت زمان عرضه یعنی ۱۱۰هزار روپیه است. سامسونگ در حال اجرای قراردادی است که مشتریان در صورت خرید گلکسی واچ 4 (44 میلی‌متری، بلوتوث) به همراه سامسونگ گلکسی S22 Ultra حدود 3000 روپیه (از 27000 روپیه قیمت این ساعت) تخفیف خواهند.

S22 Ultra سبز

احتمالا برنامه‌های سامسونگ برای این مدل از تلفن همراهش تنها به S22 Ultra سبز ختم نشود! سه رنگ دیگر نیز برای گلکسی اس 22 اولترا در نظر گرفته شده که عبارت است از گرافیتی، قرمز و آبی آسمانی. اما تا کنون هیچ اطلاعی از زمان عرضه آنها در هند وجود ندارد. رنگ سبز که اکنون در حال عرضه است نیز پیشتر در مدل‌های S22 و +S22 وجود داشتند. شاید استقبال از این دو مدل سبب ارائه رنگ سبز برای پرچمدار این کمپانی شده‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید