رندرهایی از گوشی پیکسل 7 گوگل فاش شد!

رندرهایی از گوشی پیکسل 7 گوگل فاش شد! احتمالاً تا هشت ماه دیگر شاهد عرضه سری پیکسل 7 گوگل باشیم، اولین تصاویر از طراحی این گوشی به صورت آنلاین منتشر شده است و به ما نشان می‌دهد که چه انتظاراتی از گوشی‌های این غول فناوری در سال ۲۰۲۲ داریم.

تصاویر به شکل رندرهای CAD از tipster @xleaks7 از طریق Choicebesttech به اشتراک گذاشته شده و لازم به ذکر است که این رندرهای به صورت رسمی تایید شده نیستند.

پیکسل 7 چگونه خواهد بود؟

بر اساس این رندرهای فرضی، در مورد ویژکی‌های ظاهری به نظر می‌رسد پیکسل 7 گوگل تغییر زیادی نخواهد کرد؛ البته این موضوع غافلگیرکننده نیست زیرا گوگل سال گذشته با معرفی Pixel 6 ظاهر جدیدی را برای خط تلفن خود ایجاد کرد و کافی است بگوییم، بعید است که این طراحی به این زودی‌ها به شدت تغییر کند.

رندرهایی از گوشی پیکسل 7 گوگل فاش شد! - Google Pixel 7 CAD leak 2 1420x1 1با این وجود اگر به دقت توجه کنیم، مشخص می‌شود که حداقل برخی اصلاحات کوچک در طراحی وجود دارد. به نظر می‌رسد که قسمت برجسته اطراف دوربین در پشت ثابت باقی می‌ماند اما ممکن است دوربین‌های داخل آن تغییر کنند.

گوشی Google Pixel 7 همچنین ممکن است کمی کوچک‌تر از Pixel 6 باشد، با ابعاد پیشنهادی ۶.۱ در ۲.۸ در ۰.۳ اینچ (۱۵۵.۶ در ۷۳.۱ در ۸.۷  میلی‌متر ) در مقایسه با ۶.۲۴ در ۲.۹۴ در ۰.۳۵ اینچ (۱۵۸.۶ در ۷۴  در ۸.۹ میلی‌متر).

رندرهایی از گوشی پیکسل 7 گوگل فاش شد! - Google Pixel 7 CAD leak 3 1420x1 1علاوه بر این، یک خط در قسمت بالایی گوشی وجود دارد که در نگاه اول می‌توان آن را با دکمه‌ای در این رندرها اشتباه گرفت، اما به احتمال زیاد یک آنتن 5G میلی‌متری موج است؛ این چیزی است که پیکسل ۶ در مقایسه فاقد آن است.

در مورد بقیه گوشی، ظاهراً تا حد زیادی شبیه به نسل قبلی خواهد بود که شامل حاشیه‌ها، اسکنر اثر انگشت، بلندگوها و دوربین جلو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید