کاربران آیفون اکنون می توانند با برنامه iOS ‘Switch to Android’ گوگل به هر گوشی اندروید 12 تعویض کنند.

 

کاربران آیفون اکنون می توانند با برنامه iOS 'Switch to Android' گوگل به هر گوشی اندروید 12 تعویض کنند.
کاربران آیفون اکنون می توانند با برنامه iOS ‘Switch to Android’ گوگل به هر گوشی اندروید 12 تعویض کنند.

کاربران آیفون اکنون می توانند با برنامه iOS ‘Switch to Android’ گوگل به هر گوشی اندروید 12 تعویض کنند

گوگل امروز اعلام کرد که پشتیبانی از برنامه Switch to Android خود در iOS برای همه گوشی‌های هوشمند اندروید 12 ارائه می‌شود، به این معنی که کاربران آیفون اکنون می‌توانند از ویژگی‌های انتقال این برنامه برای تعویض به هر دستگاهی که از اندروید 12 پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند.

پیش از این، برنامه iOS ‘Switch to Android’ برای آیفون محدود به گوشی‌های پیکسل خود گوگل بود، بنابراین با تعداد محدودی دستگاه کار می‌کرد.

کاربران آیفونی که دستگاه اندرویدی خریداری می‌کنند، می‌توانند آیفون خود را از طریق WiFi یا از طریق کابل Lightning به USB-C به تلفن هوشمند اندرویدی متصل کنند. داده‌هایی که شامل برنامه‌ها، عکس‌ها، مخاطبین و پیام‌ها می‌شوند را می‌توان برای انتقال یکپارچه‌تر کپی کرد.

گوگل پشتیبانی جدید از دستگاه‌های اندروید 12 را با یک پست وبلاگ در مورد اینکه چرا کاربران آیفون باید به گوشی هوشمند اندرویدی تغییر دهند، همراه با ویژگی‌هایی مانند برنامه Messages و Gboard، Google Meet، Google Play، محافظت از حریم خصوصی اندروید، سفارشی‌سازی صفحه اصلی و موارد دیگر همراه کرد.

اپل اپلیکیشن Move to iOS خود را برای دستگاه‌های اندرویدی دارد که همتای برنامه گوگل است. این برنامه برای تعویض‌کننده‌های اندروید طراحی شده است و امکان انتقال پیام‌ها، مخاطبین، رویدادهای تقویم، عکس‌ها و موارد دیگر را برای کاربران فراهم می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید