معرفی گوشی منعطف گوگل با تعویق رو به رو شد

معرفی گوشی منعطف گوگل با تعویق رو به رو شد

بر اساس گزارش جدیدی از The Elec، گوشی منعطف گوگل که به عنوان پیکسل نوت پد شناخته می‌شد، تا سال آینده به تعویق افتاده و معرفی نمی‌شود. این گزارش می‌گوید افرادی که با این پروژه آشنا هستند ادعا می‌کنند که «به تعویق افتادن احتمالاً به این دلیل است که محصول آن‌طور که گوگل می‌خواهد کامل نباشد». با این حال،  اولین باری نیست که چنین گزارشی را شاهد هستیم. گذشته از آن گوگل در حال مذاکره با سامسونگ دیسپلی برای تامین نمایشگر محصول آینده است.

گزارشی در نوامبر سال گذشته نشان داد که گوگل احتمالاً تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲ این دستگاه تاشو را عرضه نخواهد کرد، همانطور که گوگل قطعات در نظر گرفته شده برای دستگاه تاشو را لغو کرد. این گزارش توسط DSCC همچنین به منابعی اشاره کرد که گوگل فکر نمی‌کرد این محصول به اندازه کافی رقابتی است.

گوشی منعطف گوگل به این زودیها عرضه نخواهد شد

معرفی گوشی منعطف گوگل با تعویق رو به رو شد

انتظار می‌رفت که Pixel Notepad از پنل‌های ارائه‌شده توسط Samsung Display با نمایشگر داخلی ۷.۵۷ اینچی و صفحه‌نمایش ثانویه خارجی ۵.۷۸ اینچی استفاده کند که هر دو از ساختار UTG (شیشه فوق‌العاده نازک) سامسونگ استفاده می‌کنند.

پیش از این گزارش شده بود که سامسونگ تعداد مورد نظر خود را ۱۵ میلیون واحد تعیین کرده که می‌خواهد تا پایان سال جاری میلادی به سراسر جهان ارسال کند و تنها شامل محصولات جدید می‌شود. گزارش شده است که سامسونگ قبلاً تولید انبوه قطعات را برای دستگاه‌های تاشو جدید خود یعنی Galaxy Z Fold4 و Z Flip4 آغاز کرد.

در نهایت، گوگل هرگز تایید نکرد که آیا Pixel تاشو عرضه می‌شود یا نه،  هیچ‌وقت یک بازه زمانی را تایید نکرد و تاریخ عرضه مشخصی در کار نیست. بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که گوگل مایل است منتظر باشد تا پیشنهاد خود برای رقابت با سایر محصولات تاشو از OEM‌های بزرگ، به یک سطح برسد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید