گوگل بر روی بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 با چهره کارکرده بود!

بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6گوگل در بحث قفل‌گشایی چهره یا اثرانگشت خوان در گوشی قبلی خود صحبت کرده بود، اما ظاهرا به داشتن یک خوانش اثر انگشت فیزیکی رضایت داد. سپس افشاگری‌های پیکسل 6 و 6 پرو قول بازگشت قفل‌گشایی با چهره را دادند، اما در رونمایی رسمی هیچ اشاره‌ای به آن نشد. این موضوع ممکن است یک تغییر لحظه آخری در مورد بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 باشد.

توسعه دهنده شناخته شده XDA Freak07 کد منبع مرتبط با بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 را در هسته سری این گوشی مشاهده کرد. در ماه ژوئیه پچ‌ای وجود داشت که مصرف انرژی را در حین باز کردن قفل با چهره کاهش می‌داد، یک کد ویژگی به نام «توسکانی».

گوگل بر روی بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 با چهره کارکرده بود! - gsmarena 002گوگل بر روی بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 با چهره کارکرده بود! - gsmarena 001

این وصله بازگشایی قفل گوشی پیکسل 6 زمانی را که هسته‌های CPU در فرکانس بالا می‌گذرانند، کاهش داد و فقط در مرحله شناسایی واقعا آنها را تحت فشار قرار داد. به نظر می رسد TPU ای که داخل چیپست Tensor قرار است بسیاری از کارهای سنگین را انجام دهد (این ویژگی منحصر به فرد آن است). به هر دلیلی، قفل با چهره در Pixel 6  در دسترس نیست. ممکن است کار روی این ویژگی به موقع برای راه‌اندازی کامل نشده باشد و در کاهش ویژگی پیکسل آینده به پایان برسد و به کاربر تحویل داده شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید