گوگل پنجمین و آخرین نسخه بتا اندروید 12 را منتشر کرد که اکنون برای پیکسل 5a نیز موجود است

 آخرین نسخه بتا اندروید 12

امروز گوگل پنجمین و آخرین نسخه بتا اندروید 12 را برای دستگاه‌های پشتیبانی شده Pixel منتشر کرد. این آخرین نسخه بتا اندروید 12 دارای وضعیت انتشار است و نسخه بعدی پس از آن آخرین است که به تمام پیکسل‌های پشتیبانی شده موجود می‌رسد، نه فقط برای کسانی که در برنامه بتا ثبت نام کرده‌اند.

این آخرین نسخه بتا اندروید 12 همچنین اولین بتا است که می‌توانید روی Pixel 5a که به تازگی منتشر شده نصب کنید، زیرا به تازگی به فروش رسیده است. اگر یکی از آنها را دارید و می‌خواهید پنجمین نسخه بتا اندروید 12 را روی آن اجرا کنید، کافی است با رفتن به این صفحه آن را در برنامه Android Beta ثبت نام کنید. هنگامی که این کار را انجام می‌دهید، یک به روزرسانی از راه دور با Android 12 Beta 5 دریافت خواهید کرد.

Google Pixel 5a

اگر قبلا در مسیر بتا بودید، به روزرسانی آخرین نسخه موجود است. اگر هنوز اعلان مربوط به Pixel خود را دریافت نکرده‌اید، به تنظیمات> سیستم> به روز رسانی سیستم بروید و به صورت دستی بررسی کنید. ممکن است مجبور شوید دکمه بررسی بروزرسانی را دو بار فشار دهید، اما آن را دریافت خواهید کرد. بر خلاف نسخه‌های پایدار گوگل، این نسخه به هیچ وجه مبهم نیست، در حال حاضر در سراسر جهان برای همه گوشی‌های ثبت شده در برنامه بتا در دسترس است.

شماره ساخت آن SPB5.210812.002 است و اندازه بروزرسانی با توجه به دستگاهی که استفاده می‌کنید متفاوت است. Pixel 4 XL که قبلا در نسخه بتا قبلی بود، ۱۳۱ مگابایت بارگیری شده بود، اما مسافت پیموده شده شما در این مورد قطعا متفاوت خواهد بود.

Google releases fifth and final Android 12 beta, now available for the Pixel 5a too

با انتشار نسخه بتا 4 در ماه گذشته اندروید 12 قبلاً به آنچه گوگل ثبات پلتفرم می‌نامد، رسیده است، بنابراین  آخرین نسخه بتا اندروید 12 بهینه است. بتا 5 در جدیدترین بهینه سازی قرار دارد، که امیدوارم اشکالات بیشتری در آن برطرف شده باشد (در نسخه قبلی هنوز موارد زیادی وجود داشت).

نسخه رسمی اندروید 12 به زودی منتشر می‌شود، گوگل می‌گوید در این مرحله فقط چند هفته دیگر باقی مانده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید