ویدیو کالبد شکافی پیکسل 5a 5G نشان می‌دهد که تعمیر آن شکستن شاخ غول است!

کالبد شکافی پیکسل 5a 5Gاخیرا ویدیوهایی که درباره کالبد شکافی پیکسل 5a 5G منتشر شده نشان می‌دهد که این گوشی در دسته دستگاه‌هایی که به راحتی تعمیر می‌شوند قرار نگرفته و عملا برای بازیابی نسخه شکسته شده آن باید مبلغ بسیاری را پرداخت کنید!

به نقل از GSM Arena، آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که داخل گوشی پیکسل 5a 5G که به تازگی عرضه شده چه می‌گذرد؟ به کالبد شکافی پیکسل 5a 5G فکر کرده‌اید؟ در واقع اگر دست شما برای خرید به یکی از این محصولات برسد، قاعدتا شانس چندانی برای تعمیر آن ندارید! دلیل آن هم بسیار واضح است؛ سازندگان هنگام قرار دادن قطعات روی یکدیگر و طراحی مکان قرارگیری پیچ‌ها، سعی نکرده‌اند تا آن‌ها را مخصوص جدا کردن بسازند. حال طبق ویدیو منتشر شده از یوتوبر معروف به PBKreviews، او ظاهرا اصلا درباره این دستگاه رضایت ندارد و اعلام کرده که اگر قصد تعمیر این دستگاه را داشته باشید، باید پول خوبی را هم به متخصصی که آن را سر هم می‌کند بدهید!

کالبد شکافی پیکسل 5a 5G

مشکلات بعد از کالبد شکافی پیکسل 5a 5G

در واقع مشکل بعد از کالبد شکافی پیکسل 5a 5G در جا به جا کردن قطعات و تعویض آن‌ها نیست، بلکه هنگامی که تعمیرکار قصد باز کردن آن را داشته باشد، قاعدتا مجبور است تا ابتدا از طریق برداشتن نمایشگر به سراغ این کار برود. به هر حال جدا کردن نمایشگر تا درب پشت گوشی به ظرافت بسیار بیشتری نیاز دارد که فقط یک تعمیرکار از آن خبر دارد! سپس برای اینکه به باتری برسید، ابتدا باید چندین پد مختلف را جدا کرده و سپس از پس چسب فوق‌العاده قدرتمند آن بر بیایید تا در نهایت باتری جدا شود. پس از آن نیز تعداد بی‌شماری پیچ باز می‌شود تا به دوربین و پردازنده برسید.

حال اگر فکر می‌کنید که تعمیر گوگل پیکسل 5a 5G راحت است، بد نیست به سر هم کردن مجدد تمامی این قطعات بعد از کالبد شکافی پیکسل 5a 5G فکر کنید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید