گوشی‌های گوگل Pixel 3 دچار brick می‌شوند

 Pixel 3تعداد فزاینده‌ای از کاربران گزارش می‌دهند که دستگاه‌های گوگل Pixel 3 و 3 XL خود بدون هشدار خراب و دچار brick می‌شوند و این مسئله در حال گسترش است. این یک مشکل کاملا جدید نیست. به نظر می‌رسد که brick  در گوگل Pixel 3 ماه‌ها پیش شروع شده، اما در روزهای اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است. بدترین بخش این خبر درباره گوگل Pixel 3 این است که گوگل هنوز هیچ راه حلی برای این مشکل ندارد و اکثر این دستگاه‌ها در حال حاضر از گارانتی خارج شده‌اند.

Google Pixel 3 and Pixel 3 XL Review: Software Is Eating Your Phone | WIRED

کاربران در انجمن‌های پشتیبانی، Reddit و سایر کانال‌های اجتماعی داستان‌های خود را در مورد اینکه چگونه گوگل Pixel 3های معتبر آنها یک شبه بدون هیچ گونه اخطاری brick می‌شوند، به اشتراک می‌گذارند. دستگاه‌ها وارد حالت بارگیری اضطراری Qualcomm (EDL) می‌شوند که حتی به شما اجازه نمی‌دهد ROM جدیدی را نصب کنید: رسیدن به بوت لودر Pixel 3 نیز غیرممکن است.

برخی معتقدند که یکی از به روز رسانی‌های امنیتی باعث این امر شده است، در حالی که برخی دیگر می‌گویند که نقص سخت افزاری عامل اصلی است، مشابه مشکل بوت لوپ LG در روزهای گذشته. در هر صورت، بدون بیانیه رسمی گوگل، هر کسی می‌تواند حدس بزند که چه چیزی این مشکلات را به وجود آورده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید