آپدیت بزرگی برای گوگل Photos منتشر شد

آپدیت بزرگی برای گوگل Photos منتشر شد

گوگل در حال ارائه به‌روزرسانی بزرگی برای برنامه گوگل Photos  است و آن را دارای بزرگ‌ترین تغییر برای قابلیت Memories از زمان به‌کارگیری این ویژگی در سال ۲۰۲۰ می‌داند. گوگل اضافه می‌کند که Memories بسیار محبوب است و بیش از ۳.۵ میلیارد بازدید در ماه دارد.

برنامه گوگل Photos با ویژگی‌های بیشتر

Memories برای پویاتر شدن بازطراحی شده‌اند. تمرکز زیادی روی ویدیوها قرار گرفته است و برنامه گوگل Photos اکنون قطعه‌هایی از ویدیوهای طولانی‌تر را برای نمایش به شما از قبل انتخاب می‌کند. تصاویر ثابت در Memories اکنون به لطف بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی ظریف خودکار، غوطه‌ورتر هستند. همچنین، اکنون می‌توانید یک Memories را با کاربر دیگر Photos به اشتراک بگذارید. گزینه اشتراک‌گذاری Memories از طریق لینک وب و iOS به زودی ارائه می‌شود.

آپدیت بزرگی برای گوگل Photos منتشر شدگوگل اشاره می‌کند که همچنان می‌توانید عکس‌های افراد خاص یا دوره‌های زمانی خاص را از Memories خود حذف کنید. یکی دیگر از راه‌هایی که خاطرات شما پویاتر می‌شوند از طریق عکس‌های سینمایی است و برنامه گوگل Photos یک مدل متحرک و سه بعدی از تصویر شما تولید کرده و ویدیوهای کامل را با عکس‌های سینمایی ارائه می‌کند.

آپدیت بزرگی برای گوگل Photos منتشر شد

یکی از ویژگی‌های بسیار محبوب ویرایشگر جدید کلاژ است. در نهایت می‌توانید کلاژهای خود را با شبکه‌های اجتماعی مختلف ویرایش کنید، عکس‌ها را جابه‌جا کرده و حتی پس‌زمینه‌ای را انتخاب کنید، گوگل آن را Styles می‌نامد، با چندین طرح در زمان ارائه منتشر می‌شود. به‌روزرسانی باید به تدریج دردسترس کاربران قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید