گوگل تولید Google Home Mini را متوقف می‌کند

 Google Home Mini

همانطور که 9to5Google گزارش می‌دهد، بلندگوی هوشمند ۵۰ دلاری گوگل ( Google Home Mini) که در سال ۲۰۱۷ در کنار گوگل پیکسل 2 و 2 ایکس ال و گوگل هوم مکس عرضه شد، رسما در فروشگاه گوگل موجود نیست.

وضعیت Google Home Mini در فروشگاه آنلاین Google به عنوان «دیگر در دسترس نیست» فهرست شده است. از زمان راه اندازی اولیه اسپیکر خانگی کوچک، اغلب تخفیف داده می‌شود و با برخی از تبلیغات YouTube یا Spotify برای مشترکین هدیه داده می‌شود.

این بلندگوی هوشمند بیش از چهار سال فروخته می‌شود و با Google Nest Home mini (با صدای قوی‌تر، میکروفون‌های بهتر و سنسورهای مجاورت برای روشن‌کردن بلندگو) دیگر نیازی به بلندگوی اصلی Google «mini» نیست.

به طور طبیعی، ما انتظار داریم که گوگل در حال کار بر روی جانشین Nest Home mini باشد، اگرچه صرفا در حال حدس و گمان هستیم. آمازون در طول سال‌ها آنقدر بلندگوی هوشمند Echo را به شکل‌های مختلف منتشر کرده است که قدم منطقی بعدی این است که Google Nest Home mini را دوباره تصور کنیم. بلندگوی هوشمند سطح پایه برای اپل، سامسونگ، گوگل و آمازون مهم است تا مشتریان جدیدی را با اکوسیستم‌های خود با قیمتی در دسترس‌تر معرفی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید