طراحی مجدد برنامه Google Home با دو برنامه جدید Nest در راه است!

طراحی مجدد برنامه Google Home با دو برنامه جدید Nest در راه است!قبل از معرفی سخت افزار گوگل، این شرکت برخی از اعلان‌ها را قبل از مراسم راه‌اندازی صبح پنجشنبه منتشر کرد. Google، تغییرات و ویژگی‌های جدید رابط کاربری را که به برنامه Google Home می‌آورد، همچنین دو محصول سخت‌افزاری جدید Nest از جمله Doorbell جدید و مدل جدید Nest Wi-Fi را تشریح می‌کند.

 طراحی مجدد برنامه Google Home با دو برنامه جدید Nest در راه است!

نسل دوم توپ درب آشیانه سیمی Nest Doorbell سیمی Google به روز شده است. اکنون نسبت تصویر ٣:۴ با رزولوشن ٩۶٠ در ١٢٨٠ پیکسل دارد، که باعث می‌شود راحت‌تر ببینید که آیا بسته‌ای در درب وجود دارد یا خیر.

این سنسور از عکسبرداری HDR و میدان دید ١۴۵ درجه پشتیبانی می‌کند. گوگل ادعا می‌کند که نسل دوم Nest Doorbell دارای «واضح‌ترین تصویر» است. این مدل از طراحی مشابه مدل قبلی خود برخوردار است، اما ٣٠ درصد ردپای کوچک‌تری دارد. از آنجایی هم که سیمی است، می‌تواند با اشتراک Nest Aware Plus، فیلم‌های ٢۴ ساعته مداوم را تا ١٠ روز ذخیره کند.

 طراحی مجدد برنامه Google Home با دو برنامه جدید Nest در راه است!
همچنین می‌تواند ویدیو را در دستگاه پردازش کند تا در صورت وجود شخص، حیوان خانگی یا بسته، هشدارهای سریع‌تری دریافت کند. نسل دوم Nest Doorbell سیمی با قیمت ١٧٩ دلار به فروش می‌رسد و در حال حاضر برای خرید در دسترس است.
 
 
Google Nest Wifi Pro، یک سیستم وای فای به‌روز شده با پشتیبانی از آخرین پروتکل Wi-Fi 6E دارد. همچنین شایان به ذکر است که ادغام بلندگوهای هوشمند را از دست می‌دهد و نمی‌تواند با مدل‌های قدیمی‌تر Nest Wi-Fi هماهنگ شود. اگر از قبل گره‌های Nest Wi-Fi دارید، Nest Wi-Fi Pro با آن‌ها کار نمی‌کند.
 
 
Nest Wifi Pro می تواند سرعت ترکیبی تا ۵.۴ گیگابیت بر ثانیه را تولید کند و تا ٢٢٠٠ فوت مربع را در هر روتر پوشش دهد. Nest Wifi Pro از ٢٧ اکتبر(۵ آبان) در دسترس خواهد بود و ١٩٩ دلار برای یک روتر یا ٣٩٩ دلار برای بسته‌ای از یک روتر و دو گره قیمت خواهد داشت.
 

طراحی مجدد برنامه Google Home

 
برنامه Google Home در حال به‌روزرسانی است و Google قبلاً تغییرات را تشریح کرده است. رابط کاربری اپلیکیشن جدید «در هفته‌های آینده» عرضه خواهد شد.
 
برنامه Google Home یک طرح‌بندی جدید با پنج برگه خواهد داشت:
  • موارد دلخواه: به شما امکان می‌دهد پرکاربردترین دستگاه های هوشمند خود را پین کنید
  • دستگاه‌ها: همه دستگاه‌های خانه را به شما نشان می‌دهد
  • اتوماسیون‌ها: نمای جامع‌تری از “روال‌ها”
  • فعالیت: فعالیت اخیر دوربین‌های هوشمند یا زنگ درها
  • تنظیمات

 طراحی مجدد برنامه Google Home با دو برنامه جدید Nest در راه است!

برنامه Google Home همیشه دستگاه‌های هوشمند را بر اساس اتاق سازمان‌دهی می‌کند، اما یک ابزار سازمان‌دهی جدید به نام «فضا» به شما امکان می‌دهد تا دستگاه‌ها را در اتاق‌های مختلف خانه با هم گروه‌بندی کنید.
 
برنامه‌های Google Home به‌زودی در Wear OS و مرورگر وب در دسترس خواهند بود تا در نهایت بتوانید فیدهای دوربین خود را از طریق رایانه مشاهده کنید. گوگل همچنین یک ویرایشگر اسکریپت را وعده داده است که به هر کسی اجازه می دهد تا خودش Automations را کدنویسی کند. گوگل می‌گوید ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این محصول در سال ٢٠٢٣ برسد.
 
اگر می‌خواهید برنامه جدید Google Home را زودتر امتحان کنید، یک پیش‌نمایش عمومی برای برنامه وجود خواهد داشت که می‌توانید برای امتحان «در هفته‌های آینده» ثبت‌نام کنید. گوگل این پنجشنبه در ساعت ١٠ صبح به وقت شرقی یک رویداد راه‌اندازی سخت افزار برگزار خواهد کرد تا پیکسل ٧، ٧ پرو، پیکسل واچ و احتمالا سخت افزارهای Nest بیشتری را معرفی کند.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید