اپ Google Weather به تبلت های اندرویدی رسید

اپ Google Weather به تبلت های اندرویدی رسید

اپ Google Weather، برنامه اصلی هواشناسی برای بسیاری از کاربران اندروید، اکنون به تبلت‌ها رسید. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که گوگل تلاش‌های خود را بر روی فضای تبلت اندروید متمرکز کرده است.

افراد حاضر در 9to5Google اپ Google Weather با تبلت‌هایی که برنامه Google نسخه 13.22.12.26 را اجرا می‌کنند، مشاهده کردند. با این حال، آنها کاملاً مطمئن نیستند که این ویژگی چه زمانی عرضه شد، گوگل هیچ اطلاعیه‌ای در مورد در دسترس بودن آن اعلام نکرده است.

پیش از این، کاربران تبلت اندرویدی تجربه نسبتاً محدودی از آب و هوا در جستجوی Google داشتند که می توانستند با جستجوی نماد آب و هوا در گوشه سمت چپ بالای صفحه یا با تایپ کردن “آب و هوا” در نوار جستجو به آن دسترسی داشته باشند. نتایج شامل یک کارت سنتی گوگل بود که آب و هوا را نشان می‌داد و یک نوار لغزنده برای بررسی پیش‌بینی در طول روز.

اپ Google Weather به تبلت ها رسید

9to5Google خاطرنشان می‌کند که به نظر می‌رسد تجربه جدید بیشتر شبیه به تجربه برنامه Weather اندروید است. به نظر می‌رسد گوگل اسلایدر ساعتی آب و هوا را کنار گذاشته است و نتیجه جستجوی جدید اکنون جزئیات غنی‌تری را با گرافیک قورباغه‌ای جدید نشان‌دهنده پیش‌بینی ارائه می‌دهد. سپس می‌توانید با فشار دادن دکمه «ساعتی، رطوبت، باد و موارد دیگر» تجربه جدید اپ Google Weather را باز کنید.

به نظر می‌رسد این تجربه فقط یک نسخه از آنچه در گوشی‌ها شاهد هستیم محسوب شده، که گویی فقط در حالت پرتره کار می‌کند. کمی عجیب است که چرا این تجربه برای تبلت‌ها بهینه شده نیست، به خصوص با توجه به تعهد اخیر گوگل برای به‌روز رسانی و بهینه سازی برنامه‌های خود برای تبلت‌های اندرویدی.

9to5Google خاطرنشان می‌کند که ویجت جدید آب و هوا با موضوع مادی اندروید 12 به نظر نمی‌رسد در دسترس باشد و منحصر به گوشی‌های گوگل پیکسل مانند پیکسل 6 است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید